Iwona Cichosz wyszła za mąż. Nie uwierzycie, gdzie odbyło się wesele!

0
Iwona Cichosz
Fot. Instagram

Iwona Cichosz zdobyła sympatię widzów, dzięki dobroci serca i szczerości. Obecnie jest jedną z najpopularniejszych gwiazd TVP. Niedawno celebrytka uchyliła rąbka tajemnicy i powiedziała, że lada chwila wyjdzie za mąż, jednak 29-latka nie zdradziła dokładnie, kiedy nadejdzie ten wspaniały dzień. Kilka minut temu na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z wesela. Jak wyglądała aktorka? Gdzie odbył się ślub? Na te wszystkie pytania mamy odpowiedź!

Warto przypomnieć, że Iwona Cichosz to polska aktorka, a także tłumaczka języka migowego. W 2016 roku zdobyła tytuł Miss Świata Głuchych. Dwa lata temu wzięła udział w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, gdzie zajęła drugie miejsce w finale. Od roku miliony widzów ogląda ją w serialu Leśniczkówka.

Na co dzień celebrytka angażuje się w wiele projektów, które pomagają osobom głuchym. Co więcej, nadal pracuje jako modelka i bierze udział w sesjach zdjęciowych, których efekty możecie obejrzeć na Instagramie Iwony Cichosz.

ZOBACZ:
Agnieszka Kaczorowska świętuje pierwszą rocznicę ślubu i to na bogato!

Jak zauważyliście, Iwona w życiu zawodowym osiągnęła już wiele. W życiu prywatnym nie zawsze było kolorowo. Kilka dni temu, aktorka zdradziła, że tkwiła w toksycznym związku i gdyby nie reakcja przyjaciółki, jej życie byłoby koszmarem. Na szczęście, na swojej drodze poznała Trulsa, norweskiego przedsiębiorcę i tłumacza języka migowego.

Iwona Cichosz wyszła za mąż!

Przypominamy, że para poznała i zaręczyła się w Atenach. Już rok temu, Iwona Cichosz w wywiadzie dla Viva! zdradziła, że jak najszybciej chce dopełnić niezbędnych formalności i stać się żoną Trulsa.

Teraz oficjalnie informujemy, że właśnie najważniejsze marzenie aktorki spełniło się. Uroczystość miała miejsce 7 września. Data ta, symbolizuje trzecią rocznicę pierwszego spotkania zakochanych. Ceremonia odbyła się w Polsce, a dokładniej w Niedarzynie, w hotelu Sosnowa Osada.

ZOBACZ:
Małgorzata Rozenek na balu TVN. Ten szczegół nie umknął fanom

Od początku, Iwona Cichosz zapragnęła mieć tradycyjny ślub, na którym pojawią się goście nie tylko z Polski, ale i z całej Europy. Musimy przyznać, że para prezentowała się wspaniale, a panna młoda oczarowała wszystkich swoim wyglądem.

Fani aktorki nie posiadali się z radości. Pod najnowszą publikacją możemy przeczytać mnóstwo życzeń od internautów, ale i od gwiazd. Wszystkiego dobrego życzyli między innymi: Julia Kamińska, Lenka Kliment, Stefano Terrazzino.

Podsumowując, my również życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Iwona Cichosz
Fot. Instagram