Michał Wiśniewski zszokowany. Jego pracownice ujawniły prawdę

0
Michał Wiśniewski

Z pewnością stwierdzamy, że nie ma bardziej kontrowersyjnej postaci w polskim show-biznesie od Michała Wiśniewskiego. Celebryta szybko zarobił miliony monet, ale jeszcze szybciej je stracił, przede wszystkim przez hulaszczy tryb życia. Dzisiaj gwiazdor kończy 47 lat. Z tej okazji, koleżanki pracujące z nim, złożyły mu życzenia, w dość nietypowy sposób… Pracownice włamały się na konto artysty i opisały pracę z nim. My byliśmy zaskoczeni tymi słowami, to i wy będziecie. Sprawdźcie, co ujawniły kobiety!

Przypominamy, że Michał Wiśniewski to założyciel i wokalista zespołu Ich troje. Przełomowym momentem w życiu artysty był występ na Konkursie Piosenki Eurowizji, z piosenką Keine Grenzen-Żadnych granic. W przeciwieństwie do innych gwiazd, 47-latek wiele razy podkreślał, że był uzależniony od narkotyków i alkoholu.

Bez wątpienia życie prywatne Michała Wiśniewskiego to istny chaos, w którym nie zabrakło gorących romansów i złamanych serc. Artysta ma za sobą cztery nieudane małżeństwa i co ciekawe, nadal szuka bratniej duszy u innych kobiet.

ZOBACZ:
Iwona Cichosz wyszła za mąż. Nie uwierzycie, gdzie odbyło się wesele!

Obecnie spotyka się z warszawianką, Pauliną, która jest w ciąży. Znajomy Michała Wiśniewskiego potwierdził plotki o tym, że piosenkarz zostanie po raz piąty ojcem! Okazuje się, że lider popularnej grupy ma kolejny powód do świętowania. Michał kończy 47 lat.

Takiego Michała Wiśniewskiego nie znaliście

Teraz poznacie prawdę o Michale Wiśniewskim i będziecie miło zaskoczeni. Pracownice artysty zrobiły mu niespodziankę i włamały się na jego konto, na Facebooku, by złożyć mu życzenia w urodzinowe.

Koleżanki z pracy stwierdziły, że nigdy nie spodziewały się tego, że będą miały do czynienia z tak super osobą, jaką jest Michał Wiśniewski. Co więcej, kobiety uważają, że tylko dzięki niemu będą mogły dużo się nauczyć.

ZOBACZ:
Dagmara z "Królowych życia" w szoku. Czego zażądał od niej syn?

Nas jednak zaintrygowały inne słowa, które dziewczyny napisały w wyjątkowych życzeniach:

Mamy z Tobą prawdziwą szkołę życia i całkowitą pewność, że nic trudniejszego już nas w życiu nie spotka i będziemy gotowe na wszystko!

Bez cienia wątpliwości uważamy, że Michał to wymagający szef, ale dzięki temu pracownice będą coraz lepiej wykonywać swoje obowiązki. Wpisowi towarzyszyła słynna scena z filmu „Miś”, gdzie Jerzy Turek wykonuje piosenkę.

Podsumowując, życzymy Michałowi Wiśniewskiemu wszystkiego najlepszego!

Michał Wiśniewski
Fot. Facebook

źródło: OTOPRESS, Facebook