Natalia Siwiec z córką na zdjęciu. Mia to czysta mama!

Natalia Siwiec
Fot. Instagram

Natalia Siwiec to obecnie jedna z najbardziej rozchwytywanych modelek w naszym kraju. Celebrytka reklamowała już lakiery do paznokci czy kosmetyki. 36-latkę nie opuszcza szczęście i z pewnością stwierdzamy, że jej największymi miłościami w życiu są mąż, Mariusz Raduszewski oraz córeczka Mia. Gwiazda uwielbia chwalić się zdjęciami z córką. Teraz, po raz kolejny zamieściła zdjęcie ze swoją pociechą, a my zastanawiamy się do kogo jest podobna Mia. Musicie nam w tym pomóc!

Warto przypomnieć, że Natalia Siwiec urodziła się i wychowała w Wałbrzychu. Jako nastolatka zdobyła wiele tytułów Miss. Dopiero w 2012 roku stała się sławna. Podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej została okrzyknięta Miss Euro 2012.

Kilka lat temu spotykała się z piłkarzem, Damianem Gorawskim. Aktualnie jest żoną Mariusza Raduszewskiego. Mają córkę Mię. Co ciekawe, pomimo urodzenia córki, Natalia nie zrezygnowała z udziału w sesjach zdjęciowych.

Michał Wiśniewski zszokowany. Jego pracownice ujawniły prawdę

Obecnie celebrytka wraz z rodziną wyjechała na wakacje do Los Angeles. Mia bardzo polubiła podróże. Dumna mama dokumentuje każdą chwilę, robiąc zdjęcia i udostępniając je na Instagramie.

Natalia Siwiec z córką na zdjęciu

Bez wątpienia, zdjęcia córki Natalii Siwiec robią furorę na Instagramie. Sama celebrytka odkąd urodziła Mię, postanowiła, że nie będzie ukrywać pociechy przed paparazzi. Prawie codziennie możemy obejrzeć nowe zdjęcia Mii lub relacje, na których urocza blondyneczka śpiewa czy tańczy.

Przypominamy, że na początku ciąży pojawiło się mnóstwo plotek o tym, że Siwiec wynajęła surogatkę. Nic z tych rzeczy, 36-latka pokazała niegdyś zdjęcia z ciążowymi krągłościami i zamknęła usta hejterom.

Dagmara z "Królowych życia" w szoku. Czego zażądał od niej syn?

Godzinę temu, na Instagramie pojawiły się zdjęcia, na którym widzimy Natalię Siwiec i jej córeczkę. Fotografii towarzyszyły słowa:

Taka miłość w sam raz idealna! – napisała celebrytka.

Pociecha Natalii i Mariusza ma 2 lata i już teraz możemy stwierdzić do kogo jest podobna. Według nas Mia to czysta mama! Internauci nie mogą wyjść z zachwytu nad Mią. Twierdzą, że jest cudowna i śliczna.

Natalia Siwiec
Fot. Instagram