Wojciech Cejrowski wściekły. Oto co go spotkało w Irlandii

0
Wojciech Cejrowski Irlandia
Wojciech Cejrowski, Irlandia

Wojciech Cejrowski podróżuje dosłownie po całym świecie. Nie tylko w związku z legendarnym już cyklem „Boso przez świat”. Znany podróżnik spotyka się również z Polonią zamieszkałą w różnych zakątkach kuli ziemskiej. Rodacy bardzo chętnie podejmują dziennikarza.

Bardzo głośno jest w ostatnich latach o Wojciechu Cejrowskim. Jeszcze głośniej, niż na przykład pięć lat temu. Wszystko to w związku ze znacznie większą aktywnością dziennikarza w internecie. Pan Wojtek prowadzi swój kanał na YouTube, a na Facebooku obserwuje go już ponad 700 tysięcy osób.

Nic więc dziwnego, że rozpoznawalność kontrowersyjnego publicysty stale wzrasta. Co jest trudne, bo przecież już za czasów programu „WC Kwadrans” Wojciech Cejrowski cieszył się rekordową popularnością. Teraz jednak każdy może się z nim spotkać. Wtedy było to niemożliwe.

Wojciech Cejrowski wygarnął wszystko

Cejrowski przybrał miano człowieka-orkiestry. Jest nie tylko podróżnikiem i prowadzącym „Boso przez świat”. Od lat wciela się również w rolę komentatora bieżących wydarzeń politycznych. Ponadto regularnie pisze książki oraz… prowadzi swój sklep internetowy. Sklepkolonialny.com oferuje m.in. pstrokate koszule, yerbę i inne gadżety związane z Wojciechem Cejrowskim.

ZOBACZ:
Biedronka ma kłopoty. Ceny mogą znacząco wzrosnąć!

Kultowy podróżnik, choć na co dzień pogodny, tym razem musiał się dość mocno poirytować. Przebywa bowiem w Irlandii, gdzie zaplanował sobie spotkania z fanami. Niestety, osoby mniej mu przychylne pokrzyżowały te plany. Sprawę opisuje między innymi serwis wirtualnemedia.pl

Jak się dowiedzieliśmy, spotkanie autora książek i programów podróżniczych z fanami w stolicy Irlandii miało się nie odbyć. Wszystko to w związku z protestami środowisk LGBT. Wojciech Cejrowski został nazwany homofobem, a nawet faszystą. „Po protestach społeczności LGBT dwa hotele w Dublinie odwołały spotkanie” – potwierdziły „Wirtualne Media”.

Spotkanie się jednak odbyło, organizatorzy zdołali znaleźć inne miejsce. – Jak ja się tęczy brzydzę, no chorobę taką mam, to chcą mi występy odwoływać – skomentował Wojciech Cejrowski. Podróżnik wielokrotnie w tego typu sytuacjach zauważał pewną niezgodność. Mianowicie taką, że środowiska, które tak wiele mówią o szeroko rozumianej wolności i liberalizmie, same blokują konkretne inicjatywy i szykanują ludzi za poglądy.

ZOBACZ:
Biedronka ma kłopoty. Ceny mogą znacząco wzrosnąć!

W serwisie YouTube Cejrowski zamieścił film prosto z Irlandii. Opowiedział w nim, jak trudno jest zorganizować spotkanie z fanami w teoretycznie demokratycznym kraju.

źródło: OTOPRESS