Wiemy z kim Julia Wieniawa wyjechała na wakacje! Będziecie zaskoczeni

0
Julia Wieniawa
Fot. Instagram

Julia Wieniawa to obecnie najbardziej rozchwytywana aktorka w naszym kraju. Ma za sobą już między innymi rolę w filmie Patryka Vegi czy w serialu Rodzinka.pl. Celebrytka doskonale również czuje się jako influencerka. Prawie codziennie możemy zobaczyć jak reklamuje kosmetyki czy biżuterię. Ostatnio gwiazda ma coraz więcej obowiązków, dlatego postanowiła odpocząć i wyjechała do Włoch. Okazuje się, że aktorka spędza wolne dni ze swoją menadżerką i przyjaciółką w jednym, czyli mamą!

Przypominamy, że Julia Wieniawa urodziła się i wychowała w Warszawie. Zadebiutowała na deskach Teatru Muzycznego Roma. Swoją popularność zyskała dzięki roli Pauli w Rodzince.pl. Rok temu nagrała piosenkę Nie muszę, którą odsłuchało na YouTubie prawie 12 milionów osób.

Bez wątpienia musimy przyznać, że Julka zna show-biznes jak własną kieszeń. Celebrytka wie jak wywołać sensację, a robi to dość często. Niedawno zaskoczyła wszystkich swoją stylizacją na ramówce Polsatu. Co więcej, jest wielka szansa na to, że 20-latka wprowadzi nowe trendy na czerwonym dywanie. Brzmi to kusząco!

Teraz jednak idolka nastolatek postanowiła odpocząć od blasku fleszy, które towarzyszą jej na każdym kroku. Julia wyjechała do Włoch, gdzie z pewnością odpocznie od natłoku obowiązków. Co ciekawe, młoda gwiazda nie zrezygnowała całkowicie z wyłączenia się od świata wirtualnego. Na Instagramie bowiem pojawia się dużo zdjęć z urlopu. Na pewnej fotografii możemy zobaczyć, że Julka wypoczywa z mamą.

Julia Wieniawa z mamą na urlopie

Kilka godzin temu, na Instastories Julii Wieniawy pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy celebrytkę z kobietą. Przyjaciółki leżą na leżakach i relaksują się. Okazuje się, że jest to menadżerka gwiazdy, czyli jej mama!

Bez cienia wątpliwości stwierdzamy, że mama Julii Wieniawy ma świetną figurę i wygląda wspaniale. Na swoim profilu, na Instagramie pochwaliła się swoim ciałem w bikini. Jak się domyślacie w komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów. Fanki zazdrościły figury mamie artystki.

Wśród miłych słów nie zabrakło opinii Julii Wieniawy, która jest bardzo dumna z mamy. Zobaczcie, jak wygląda Marta Wieniawa:

Julia Wieniawa
Fot. Instagram