Doda szczerze o Emilu Haidarze. Tego jeszcze nie słyszeliście

Doda, Emil Haidar, Dorota Rabczewska
Fot. Instagram

Bez wątpienia, Doda to najbarwniejsza postać w polskim show-biznesie. Nie tylko jej twórczość wywołuje sensację, ale przede wszystkim partnerzy, z którymi niegdyś się spotykała. Jak wiadomo, najgłośniejszą aferą, która kosztowała Dorotę Rabczewską wiele nerwów było rozstanie i niekończące się walki w sądzie z Emilem Haidarem. Kilka minut temu, artystka na swoim Instastories szczerze powiedziała, co myśli o byłym partnerze.

Warto przypomnieć, że Doda urodziła się i wychowała w Ciechanowie. Swoją karierę muzyczną rozpoczęła od występów na deskach Teatru Buffo. Przełomowym momentem w życiu Rabczewskiej było zostanie wokalistką zespołu Virgin.

Aktualnie Dorota Rabczewska koncertuje po całej Polsce, promując swoje piosenki. Musimy przyznać, że artystka zaskakuje nas nie tylko swoimi nowymi kompozycjami, ale również metamorfozą jaką przechodzi. Piosenkarka nie imprezuje, a przede wszystkim stara się jeść zdrowe posiłki. Jesteśmy pod wrażeniem. To postawa godna naśladowania.

ZOBACZ:
Kuba Wojewódzki w ogniu krytyki! Wszystko przez Roksanę Węgiel?

Domyślamy się, że to wszystko dzięki producentowi filmowemu, w którym jest zakochana po uszy. Rok temu para wzięła ślub i od tej pory nie widzą poza sobą świata. Jest jednak pewna osoba, która spędza sen z powiek piosenkarce. To jej były partner, Emil Haidar.

Doda w kilku słowach o byłym partnerze

Kilka minut temu, na Instagramie Doroty Rabczewskiej pojawiła się relacja, w której celebrytka ostrzegała innych przed swoim byłym partnerem. Co więcej, piosenkarka z lekką nutą ironii powiedziała co myśli o byłym mężu i w jaki sposób przygotowuje się do kolejnej rozprawy sądowej.

Przy okazji mogliśmy zobaczyć fantastycznie urządzoną garderobę Dody, w której znajdują się stylizacje na ważne okazje. Bez wątpienia jedną z nich jest bitwa z Emilem Haidarem. Sprawdźcie, co powiedziała wokalistka:

Kochani jak wiecie jestem częstą użytkowniczką korytarzy sądowych i tutaj przygotowałam sobie taką sekcję „sąd”, i teraz tak: marynarki, garnitury, białe koszule. To moja ulubiona sekcja. I co? Jutro widzimy się w sądzie i tak co tydzień dziewczęta. Wiecie coś o tym, prawda? Każda z Was ma takiego na pewnego jednego upierdliwego byłego, każda ma swojego Haidara bądź Haidarkę, a jak nie. To kwestia czasu.

ZOBACZ:
Izabela Janachowska zmieniła fryzurę. Musicie to zobaczyć

Podsumowując, jak myślicie czy Dorota Rabczewska i Emil Haidar w końcu zakończą spory?