Kuba Wojewódzki w ogniu krytyki! Wszystko przez Roksanę Węgiel?

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki to król TVN. Jego talk-show oglądają miliony widzów. Teraz jednak może się wszystko zmienić. Ostatnio zaprosił do swojego programu Roksanę Węgiel. Niby nic takiego, ale polskim internautom nigdy nic nie umknie! Okazuje się, że dziennikarz zaliczył wpadkę. Czy mężczyzna straci pracę w telewizji? Sprawdźcie, jaki numer wywinął 56-latek! 

Warto przypomnieć, że Kuba Wojewódzki urodził się i wychował w Koszalinie. Swoją karierę w telewizji rozpoczął w programie „Rockandroller”, emitowanym na antenie TVP1.  Od kilku lat współpracuje z telewizją TVN, gdzie prowadzi swój rozrywkowy program. 

Na kanapie u Kuby Wojewódzkiego mogliśmy zobaczyć najważniejsze postacie z show-biznesu w naszym kraju. W każdym odcinku, żartobliwy prezenter wyzywa na potyczki słowne wiele gwiazd. Co więcej, 56-latek jest bardzo ciekawski i często tylko w jego programie celebryci uchylają rąbka tajemnicy. 

ZOBACZ!
Dagmara z "Królowych życia" w szoku. Czego zażądał od niej syn?

Niedawno do swojego reality show zaprosił idolkę nastolatek, Roksanę Węgiel. Nie zabrakło oczywiście żartów i uszczypliwych komentarzy. Pewien szczegół jednak oburzył internautów. W końcu Kuba co jakiś czas wywołuje skandale, ale czy teraz rzeczywiście przesadził? 

Kuba Wojewódzki zaliczył wpadkę  

W programie Kuby Wojewódzkiego pojawiły się Agata Kulesza i Roksana Węgiel. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że przecież Roksana Węgiel ma 14 lat, a w programie mogą wziąć udział osoby od 16 roku życia. 

Pod zdjęciem dodanym kilka dni temu, fani zaczęli komentować udział Roksany Węgiel w show. Pod publikacją pojawiło się wiele nieprzychylnych opinii, co do tego pomysłu. Zobaczcie, co pisali internauci: 

W przyszłym roku podobno wystąpi Klara Lewandowska – Kuba czeka tylko jak zacznie mówić – zażartowała fanka. 

ZOBACZ!
Natalia Siwiec z córką na zdjęciu. Mia to czysta mama!

To już dzieci zapraszasz do swojego programu. A myślałam że to jest program dla dorosłych a nie dzieci! skomentowała internautka. 

Na szczęście, wśród komentujących znalazły się osoby, które zgodziły się z Wojewódzkim, a tym samym stanęły w obronie Węgiel: 

Nie wiek ale sława i popularność decyduje o tym kto znajdzie się na kanapie u Kuby Wojewódzkiego. Poza tym Roksana mimo swych 14 i pół lat, jest bardziej dojrzała od niejednego z was – napisał użytkownik Instagrama. 

Dlaczego nasz naród ciagle narzeka ? Wszystko nie tak? I co Wam ta Roxi zrobiła ? Czy ktoś w ogóle słyszał jak na spiewa na żywo i jaki ma głos? Banda frustratów – wyżaliła się fanka. 

Podsumowując, Kuba z pewnością nie chciał zaszkodzić ani sobie, ani Roksanie. Czy naprawdę przesadził? Roksana WęgielFot. Instagram (Roksana Węgiel w programie Kuby Wojewódzkiego)