Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu sprzed lat ze znaną aktorką!

0
Małgorzata Kożuchowska
Fot. Instagram

Małgorzata Kożuchowska to jedna z niewielu aktorek, która może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem swoim zawodzie. Co ciekawe, jej kariera nie zwalnia tempa i nadal angażuje się w nowe, odważniejsze produkcje filmowe. Gwiazda uwielbia pokazywać fanom zdjęcia z planu filmowego na Instagramie. Niedawno celebrytka zaskoczyła internautów fotografią sprzed kilku kilku lat. Okazuje się, że na fotografii jest również Agata Kulesza, a my już wiemy co połączyło kobiety! 

Warto przypomnieć, że Małgorzata Kożuchowska urodziła się we Wrocławiu, a wychowała w Toruniu. Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Popularność zdobyła dzięki roli Hanki Mostowiak w telenoweli „M jak miłość”. Obecnie możemy ją zobaczyć w serialu „Rodzinka.pl”. 

Niedawno celebrytkę spotkał zaszczyt i pojawiła się na Festiwalu Filmowym w Wenecji. To właśnie tam razem z Agnieszką Dygant i Darią Widawską celebrowały święto kina. 48-latka zaprezentowała się doskonale na czerwonym dywanie. 

Kilka dni temu, Małgosia wróciła do Polski i niespodziewanie zebrało się jej na wspomnienia. Godzinę temu na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z inną aktorką, z czasów, kiedy wspólnie studiowały aktorstwo. Okazuje się, że obok Małgorzaty Kożuchowskiej możemy zobaczyć Agatę Kuleszę. 

Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu z Agatą Kuleszą 

Chociaż obie aktorki mają ostatnio dużo na głowie. To na kilkuminutową rozmowę zawsze znajdą czas, między innymi na planie serialu „Rodzinka.pl”, gdzie Małgosia gra Natalię Boską, a Agata jej przyjaciółkę, Marysię.  

Musimy przyznać, że obie kobiety ani trochę się nie zmieniły. Wyglądają wspaniale, a ich kariera aktorska mknie do przodu. Agata Kulesza dla przykładu występuje w najnowszym serialu TVN, czyli „Pułapka”, a Kożuchowską niedługo zobaczymy w filmie „Proceder”. 

Fani, a także koledzy i koleżanki z branży są zachwyceni fotografią z dawnych lat. Ania Dereszowska stwierdziła, że aktorki nadal wyglądają pięknie, natomiast Katarzyna Dąbrowska uznała, że przyjaciółki wyglądają cudownie. 

Komentarz Tomasza Karolaka przebił bez wątpienia wszystko. Aktor bowiem skomentował zdjęcie intrygującymi słowami: 

Czekają i myślą …..Jejku jakbym chciała zagrać z Karolakiem….Jeju – zażartował mężczyzna. 

Podsumowując, według nas aktorki nie zmieniły się w ogóle, a Wy co sądzicie?

Małgorzata Kożuchowska
Fot. Instagram (Na zdjęciu Agata Kulesza i Małgorzata Kożuchowska)