„Na wspólnej”: Wiemy, kto dołączy do obsady serialu

"Na wspólnej"
Fot. Instagram

Chociaż serial „Na wspólnej” nie gromadzi tyle widzów, co telenowela „M jak miłość”, to bez wątpienia perypetie bohaterów wciąż zaskakują fanów. Teraz po raz kolejny wielbiciele tej produkcji będą mieli co komentować. W najnowszych odcinkach bowiem pojawi się była żona Krzysztofa Ibisza, czyli Anna Nowak-Ibisz. Kilka godzin temu 52-latka potwierdziła plotki na swoim Instagramie. 

Warto przypomnieć, że Anna Nowak-Ibisz urodziła się i wychowała w Warszawie. Z wykształcenia jest aktorką. Od kilku lat prowadzi popularny program „Pani Gadżet”, który jest emitowany na antenie TVN Style.

Niedawno mogliśmy zobaczyć byłą żonę Krzysztofa Ibisza w kampanii reklamowej firmy Winiary. W krótkich spotach, kobieta reklamowała szybkie „Pomysły na”. Według wielu źródeł, 52-latka zarobiła miliony.

Kuba Wojewódzki w ogniu krytyki! Wszystko przez Roksanę Węgiel?

Jednak reklamowanie produktów to nie bajka Anny Nowak-Ibisz. Miłość do aktorstwa wygrała i widocznie żona Ibisza zapragnęła czegoś więcej. Niedawno oficjalnie potwierdziła, że zagra w serialu „Na wspólnej”.

W „Na wspólnej” była żona Krzysztofa Ibisza!

Przed nami kolejny sezon serialu TVN, w którym znów będziemy śledzić losy mieszkańców na ulicy Wspólnej. Okazuje się, że do obsady produkcji dołączy Anna Nowak-Ibisz. Twórcy popularnego serialu zaprosili ją do współpracy, a 52-latka nie mogła odmówić. To w końcu wielka szansa dla niej, by powrócić na ekrany jako aktorka.

Kilka godzin temu, Anna Nowak-Ibisz potwierdziła informacje o tym, że niedługo zobaczymy ją w najnowszych odcinkach „Na wspólnej”:

Wracam do domu, odpalam moją stację matkę a tam w Ddtvn mówią o mnie moi najmilejsi @jastrzabjastrzab Agnieszko dziękuję Ci ,podziwiam Cie za to jak szybko działasz i zdobywasz informacje. Nikt nic nie wie, ale nie Ty, w takim razie wydało się – twórcy serialu Na Wspólnej rzeczywiście zaprosili mnie do współpracy, a ja zgodziłam się natychmiast , w końcu jak Marcin i Dorota wspomnieli z zawodu jestem aktorką , grałam przez prawie 20 lat w kultowym niemieckim serialu Lindenstrasse , więc propozycja powrotu do grania bardzo mnie ucieszyła . Mam nadzieję, że fanom serialu Na Wspólnej spodoba się rola, w której mnie obsadzono. Zdementuję przy tej okazji plotki i krótkie notki niektórych dziennikarzy, że prawdopobnie zagram siebie czyli Panią Gadżet , widocznie nie odrobili lekcji i nie wiedzą, że skończyłam Łódzką Szkołę Filmową a aktor może ale nie musi grać siebie samego  – napisała aktorka.

Dagmara z "Królowych życia" w szoku. Czego zażądał od niej syn?

Podsumowując, co sądzicie o tym, że Anna Nowak-Ibisz zagra w „Na wspólnej”?

Anna Nowak-Ibisz
Fot. Instagram (Anna Nowak-Ibisz na ramówce TVN)