KSW 50: Transmisja, gdzie obejrzeć LIVE STREAM?

0
KSW 50 transmisja
Karta walk KSW 50

Już dzisiaj KSW 50! Jubileuszowa gala Konfrontacji Sztuk Walki odbędzie się w Londynie. Polska federacja po raz drugi gościć będzie na Wembley Arena. 

Gala KSW oznaczona numerem pięćdziesiątym to jak łatwo zauważyć wydarzenie jubileuszowe. Z tej racji właściciele federacji – Maciej Kawulski oraz Martin Lewandowski zapowiadali świetny „fight card” w Londynie. Słowa dotrzymali, bowiem wstępnie zaprezentowana lista zawodników mogła robić wrażenie. Ostatecznie jednak nie jest tak wesoło.

Większa część kart walk posypała się z powodu kontuzji zawodników. Ostatecznie na Wembley Arena odbędzie się osiem pojedynków. W najważniejszym – walce wieczoru – Phil De Fries będzie bronił pasa wagi ciężkiej w starciu przeciwko Luisowi Henrique.

Kto wypadł z gali KSW 50?

Z pewnością największa strata to brak na gali w Londynie Damiana Grabowskiego. „The Polish Pitbull” miał początkowo walczyć o pas z De Friesem. W pierwszej walce dla federacji KSW, Grabowski pokonał Karola Bedorfa. Polski ciężki to legenda rosyjskiej organizacji M1, w której niejednokrotnie w górę podnosił pas swojej kategorii wagowej.

Kibice „ostrzyli” także zęby na starcie Roberto Soldicia z Patrikiem Kinclem. Ostatecznie chorwacki „RoboCop” zmierzy się z Michałem Pietrzakiem. Czeski wojownik wypadł kilka dni temu z karty walk, z powodu kontuzji. Kincl to bardzo doświadczony fighter, który może pochwalić się bilansem 22 zwycięstw i 9 porażek. W swojej karierze występował m.in. na galach federacji ACB, czy XFN. W jego miejsce pojawi się Michał Pietrzak, znany z dobrych umiejętności grapplerskich, wojownik Ankosu Poznań.

Marian Ziółkowski to kolejny fighter, który miał zaprezentować się kibicom na Wembley Arena. Jego pojedynek z kontrowersyjnym Normanem Parke również nie dojdzie do skutku. Ziółkowski nabawił się kontuzji.

Ten sam powód wykluczył z walki na ziemi brytyjskiej Karolinę Owczarz. Dziennikarka sportowa, która w przeszłości uprawiała boks, zadebiutowała w MMA w 2018 roku. Odniosła dwa zwycięstwa i serię bez porażki miała przedłużyć właśnie w Londynie. Kibice spragnieni widoku pięknej Karoliny będę musieli jednak uzbroić się w cierpliwość.

Karta walk KSW 50 Londyn

Phil De Fries – Luis Henrique (walka o pas wagi ciężkiej)
Tomasz Narkun – Przemysław Mysiala (walka o pas wagi półciężkiej)
Roberto Soldić – Michał Pietrzak (walka o pas wagi półśredniej)

Norman Parke – Marcin Wrzosek (walka o pas tymczasowy kategorii lekkiej)

Dricus du Plessis – Joilton Santos Lutterbach
Damian Janikowski – Tony Giles
Antoni Chmielewski – Jason Radcliffe
Aleksandra Rola – Catherine Costigan

KSW 50 transmisja, gdzie obejrzeć galę?

KSW 50 na Wembley Arena w Londynie rozpocznie się o godzinie 19:00. Gala będzie transmitowana w systemie PPV (Pay Per View). Cena KSW 50 to około 40 złotych.

Transmisja KSW 50 w Cyfrowym Polsacie, NC+, sieci UPC, a także za pośrednictwem Internetu – na oficjalnej platformie KSW.