Kurdej-Szatan tego się po nim nie spodziewała!

0
Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan

W sobotę odbyła się premiera nowego sezonu Tańca z Gwiazdami. Jedną z uczestniczek 10. edycji tanecznego show jest Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka nie spodziewała się jednak takiej krytyki po swoim debiucie.

Barbara Kurdej-Szatan i jej partner – Jacek Jeschke zatańczyli w pierwszym odcinku tango. Wykonaniem zachwycona była Iwona Pavlović. Nie, nie, nie, po prostu nie możecie w pierwszym odcinku tak dobrze tańczyć! – skwitowała występ „Czarna Mamba”. Swoje pochwały dorzucił też między innymi Andrzej Grabowski: To mógłby być taniec finałowy. Para otrzymała aż 29, na 30 możliwych punktów (dwie dziesiątki i jedną dziewiątkę – przyp. red.).

Z wynikami pierwszego odcinka show nie zgadza się większość telewidzów. Ich zdaniem niesłusznie z programu odpadła Reni Jusis. W oczach Internautów, którzy swoje komentarze zamieścili na fanpage Taniec z Gwiazdami, kilka par zatańczyło zdecydowanie gorzej od wokalistki. Nie rozumieją decyzji jury, a także telewidzów. Ta jednak jest nieodwracalna i Reni Jusis pożegnała się z show stacji Polsat już w pierwszym odcinku.

ZOBACZ:
Biedronka ma kłopoty. Ceny mogą znacząco wzrosnąć!

Żora Korolyov krytykuje Kurdej-Szatan

Wróćmy jednak do pary Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. Ich taniec wywołał również sporo kontrowersji. Barbara z pewnością była zachwycona po swoim występie i ocenach jury. Aktora mogła jednak przecierać oczy ze zdziwienia, gdy wróciła do domu. Wszystko za sprawą krytycznego komentarza Żory Korolyova. Wielokrotny uczestnik Tańca z Gwiazdami taniec Kurdej-Szatan ocenił w następujących słowach: Z całym szacunkiem za Tango 29 punktów, słaba choreografia, połowa nie do rytmu i 29 punktów na 30. Na koniec profesjonalny tancerz, półfinalista Mistrzostw Świata nie pożałował sobie małej uszczypliwości: No nie znam się na tańcu niestety.

Czy zgadzacie się z opinią Żory? A może Waszym zdaniem, Basia zatańczyła tak rewelacyjnie, że zasłużyła niemalże na idealną notę? Po pierwszym odcinku rozgorzało sporo dyskusji, odnośnie odpadnięcia Reni Jusis. Pojawiały się głosy Internautów, że programu nie wygrywa się tańcem, a medialnością. Teraz sporej dawki oliwy do ognia dolał Żora Korolyov. Jak to wpłynie na dalsze losy tanecznego show?

ZOBACZ:
Biedronka ma kłopoty. Ceny mogą znacząco wzrosnąć!

źródło: inf. własna / Telemegazyn / Super Express