Rossmann: wielkie zmiany w promocji -55%!

Zakupy w Rossmann. Jakie wyprzedaże i promocje?

Wielkie zmiany w Rossmann! To największa sieć drogeryjna w Polsce, która posiada ponad 1000 placówek w najróżniejszych zakątkach naszego kraju. Czego dotyczą zmiany?

Drogeria Rossmann przyzwyczaiła swoje klientki do dwóch, wielkich promocji w ciągu roku. Mowa o jesiennej i wiosennej ofercie -55%. W ramach promocji można było zakupić produkty do makijażu i pielęgnacji twarzy w bardzo okazyjnych cenach.

Najnowsza, jesienna promocja Rossmann wejdzie do sieci 16 września, a więc w najbliższy poniedziałek. Oferta będzie dostępna aż do 30 września. Możecie być jednak nieco zdziwione, bowiem tym razem czeka na Was sporo zmian.

Nie wszystkie kosmetyki będziecie mogły kupić w promocji -55% (do tej pory właśnie na takich zasadach bazowała jesienna oferta Rossmanna). Jak donoszą portale zajmujące się tematyką beauty, sieć drogerii zróżnicuje tym razem przeceny. Rabaty będą wahać się od 40% do aż 70%. Pojawia się również oferty 1+1, w ramach których za zakup jednego kosmetyku, drugi otrzymacie gratis.

Limit na promocje w Rossmannie

Klientki z całą pewnością ucieszą się też z kolejnych zmian. Rossmann zniesie limity zakupu produktów. W czasie poprzednich promocji trzeba było kupić minimum 3 produkty. Do tej pory niemożliwe było również zakupienie kilku sztuk tego samego produktu. Również w tym względzie sieć drogerii zniesie limit.

Piotr Paterczyk
Prywatnie wielki fan twórczości Paulo Coelho. Dziennikarz z zamiłowania. Popełniam różne tematy. Nie boje się pisać odważnie i otwarcie.