Edyta Górniak i Cleo skoczyły sobie do gardeł. Wiadomo już, o co poszło

W polskim show-biznesie byliśmy świadkami wielu kłótni pomiędzy gwiazdami. Przyznacie jednak, że bohaterką największych afer była Edyta Górniak. Piosenkarka od kilkunastu lat nie jest przyjaźnie nastawiona między innymi do Dody czy Justyny Steczkowskiej. Wczoraj do tego grona dołączyła Cleo. W tym artykule postanowiliśmy opowiedzieć Wam o prawdopodobnie jednej z najgłośniejszych sprzeczek w przemyśle rozrywkowym. Będzie się działo, więc przygotujcie popcorn!

Warto przypomnieć, kim są uczestniczki afery roku 2019. Edyta Górniak to duma naszego kraju. Chyba nie ma osoby, która nie kojarzyłaby jej występu na Eurowizji z piosenką „To nie ja byłam Ewą” lub na meczu, gdzie zaśpiewała hymn Polski, a przy okazji się skompromitowała.

Cleo natomiast to jedna z najpopularniejszych podopiecznych producenta muzycznego, Donatana. Ostatnio jej utwór „Za krokiem krok” został przebojem lata tego roku. Co więcej, przed nią wydanie kolejnego albumu, który ma szansę odnieść sukces.

POPULARNE  Trendy na jesień 2019: Świat oszalał na punkcie tych torebek!

Obie utalentowane panie brały udział w programie rozrywkowym dwójki, „The Voice Kids”. Bez cienia wątpliwości stwierdzamy, że w swoich rolach sprawdziły się znakomicie. W końcu pomogły wielu uzdolnionym dzieciakom. Dowodem tego jest obecnie najpopularniejsza wokalistka młodego pokolenia, Roksana Węgiel.

Show-biznes jednak nie jest tak kolorowy, jak myślicie. Na czerwonym dywanie oprócz pozowania i wyglądania, przykrych sytuacji jest coraz więcej. Przykładem jednej z nich było chamskie zachowanie Donatana, który podczas robienia zdjęć, jak pewnie pamiętacie przesunął swoją dłoń na pośladek Edyty Górniak, a ta go spoliczkowała.

Edyta Górniak i Cleo na wojennej ścieżce

Udział w „The Voice Kids” i niemiła sytuacja z Donatanem sprawiła, że Górniak zaatakowała Cleo. W wywiadzie z „Pudelkiem” Górniak stwierdziła, że załatwiła jej w pracę w talent show. Co więcej wspomniała również, że Donatan nie przeprosił jej do tej pory, za swoje zachowanie w Opolu.

POPULARNE  Martyna Wojciechowska oburzyła fanów. Cała prawda wyszła na jaw

Nie trzeba było długo czekać na reakcję Cleo. Ta na swoim Instagramie opublikowała  szczery wpis, a także zdjęcie, na którym widzimy jak młoda piosenkarka wysłała prezent Edycie Górniak, a także kartę z podziękowaniami za polecenie jej w show TVP2. To jednak nie przekonało divy.

Edyta Górniak za to w swojej publikacji stwierdziła, że to tylko próba uratowania wizerunku Donatana. Nie wybaczyła też Cleo, że ta poparła zachowanie swojego podopiecznego. Jak się domyślacie, fani piosenkarek rozpoczęli dyskusję pod postami swoich idolek.

Podsumowując, co myślicie o tej sytuacji? Jesteście #teamEdytaGórniak czy #teamCleo?

Edyta Górniak, Cleo
Fot. Instagram

Edyta Górniak, Cleo
Fot. Instagram

Edyta Górniak, Cleo
Fot. Instagram

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: