III wojna światowa. Szokujące słowa – wiemy co stanie się z Polską!

GROM III Wojna Światowa

III wojna światowa to konflikt, którego obawiają się miliony. Dlatego kolejne informacje na ten temat, często mrożą krew w żyłach. Rzadko jednak w tym kontekście mówi się o Polsce. Co stanie się z naszym krajem, gdy wojna rzeczywiście wybuchnie.

W ostatnich dniach w mediach pojawiło się mnóstwo informacji na ten temat. Rozpisywały się o tym największe portale, mówiło o tym radio, a telewizyjni dziennikarze tworzyli swoje materiały. „III wojna światowa wisi na włosku” – takie nagłówki nie były niczym dziwnym.

Głównie chodziło o relacje Donalda Trumpa z rządem Iranu. Są one naprawdę napięte i nie można się dziwić, że niektórzy eksperci biją na alarm. To oczywiście nie koniec niepokojących informacji. Takich mamy naprawdę na pęczki.

Hanna Lis nieuleczalnie chora. Szczere słowa gwiazdy

Stany Zjednoczone, Iran, Rosja, czasem jeszcze Turcja. Z tymi krajami najczęściej wiązane są informacje, gdy słyszymy hasło „III wojna światowa”. Co jednak będzie z Polską? Niestety, ale trudno można znaleźć informacje o naszym kraju. My postanowiliśmy jednak poszukać takowych.

Z jednej strony Polska musi mieć się na baczności. W przypadku konfliktu nikt nie będzie mógł się czuć bezpiecznie. Jednak wiele wskazuje na to, że nasz kraj, przez wieki nieoszczędzany przez wrogów, tym razem może przetrwać. Ta przepowiednia daje taką nadzieję.

III wojna światowa – co stanie się z Polską

W 1893 podczas seansu spirytystycznego w pałacu hrabiego Wielogłowskiego zgromadzeni usłyszeli tajemniczą przepowiednię. Zadziwiający jest fakt, iż jej treść pokrywa się z wieloma przełomowymi wydarzeniami w historii Polski i Europy. Czy Przepowiednia z Tęgoborzy faktycznie ukazuje losy Rzeczpospolitej?

III wojna światowa? Szokujące doniesienia portalu WP!

Zgodnie z medium przyszłość naszego kraju rysuje się w bardzo optymistycznych barwach. Przepowiednia zapowiada bowiem, że polskie państwo znacznie powiększy swoje granice oraz będzie cieszyło się łaską i dobrobytem.

Powstanie Polska od morza do morza.

Czekajcie na to pół wieku.

Chronić nas będzie zawsze Łaska Boża,

Więc cierp i módl się, człowieku.

Czy ta przepowiednia oznacza, że Polska nie tylko wyjdzie bez szwanku, ale również urośnie jeszcze w siłę?! III wojna światowa wcale nie musi oznaczać kataklizmu. Miejmy jednak nadzieję, że nie będziemy musieli przekonać się o tym na własnej skórze.