Oto powód dla którego Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając się rozwodzą

0
Jakub Rzeźniczak, Edyta Zając
Jakub Rzeźniczak, Edyta Zając

Jakub Rzeźniczak to jeden, z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy w Polsce. Obrońca popularność i sympatię kibiców zyskał w Legii Warszawa. Edyta Zając to z pewnością topowa modelka w polskim show-biznesie. 

Para oficjalnie wzięła ślub w 2016 roku, choć Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając związali się ze sobą już kilka lat wcześniej. W świecie show-biznesu byli jedną, z najgorętszych par. Ich popularność równała się tej, którą swego czasu emitował Jarosław Bieniuk i ś.p. Anna Przybylska. Dla wielu, w piłkarskim świecie plotek to właśnie Rzeźniczak i Zając zostali następcami Bieniuka i Przybylskiej.

W ostatnich godzinach media obiegła sensacyjna informacja, która gruchnęła niczym grom z jasnego nieba. Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając rozwodzą się! Z początku niewielu dowierzało w taki scenariusz. Doniesienia potwierdziła jednak Edyta. Modelka ucięła wszelkie spekulacje w wywiadzie dla „Dzień Dobry TVN”.

Rozwód Jakub Rzeźniczak, Edyta Zając

Para w kryzysie miała być już od kilku miesięcy. Jednym z powodów takiej sytuacji jest z pewnością nieślubne dziecko Jakuba Rzeźniczaka. Aktualny obrońca Wisły Płock doniesienia o córce potwierdził w czerwcu tego roku.

Edyta Zając potwierdziła złożenie pozwu o rozwód. W wywiadzie dla „Dzień Dobry TVN” stwierdziła, że ostatni czas nie był dla niej najłatwiejszy. Długo zastanawiała się, nim podjęła ostateczną decyzję o rozstaniu z mężem. Podkreśliła, że do rozwodu przekonały ją sytuacje, które wydarzyły się w ostatnim czasie. Wszystko kosztowało ją wiele nerwów.

Modelka wyjawiła także, że mąż miał u niej duży kredyt zaufania i potrafiła wybaczać mu różne przewinienia, dopóki nie przekroczyły one pewnej granicy. Jak zamierza sobie poradzić z trudną sytuacją w swoim życiu? Odparła, że teraz skupia się głównie na pracy.

Jakub Rzeźniczak

Jakub Rzeźniczak to wychowanek ŁKS-u Łódź. Szybko jednak przeniósł się do lokalnego rywala – Widzewa, gdzie po raz pierwszy zaistniał w poważnej piłce nożnej. Jego kariera eksplodowała w Legii Warszawa. Dziewięciokrotnie wystąpił w reprezentacji Polski. Ostatnie sezony spędził w Azerbejdżanie – Qarabag Agdam. W 2019 roku postanowił wrócić do PKO Ekstraklasy i podpisał kontrakt z Wisłą Płock. Z pewnością zanosiło się, że popularny „Rzeźnik” będzie dużym wzmocnieniem płocczan. Czy jednak w takiej sytuacji będzie w stanie skupić 100% myśli na futbolu?

źródło: OTOPRESS.PL, Dzień Dobry TVN