Dramatyczny apel Dagmary z „Królowych życia”. Prosi fanów o pomoc

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia", Dagmara Kaźmierska

Dagmara z „Królowych życia” to kobieta o złotym sercu. Dowodem tego jest między innymi chęć niesienia pomocy ludziom. Celebrytka nie raz pokazała w programie jak bardzo troszczy się o swoich najbliższych. Niedawno 51-latka na swoim Instagramie poprosiła o pomoc swoich fanów. To co, zrobiła Dagmara Kaźmierska może wywołać przełom.

Warto przypomnieć, że Dagmara z „Królowych życia” mieszka w Kłodzku. Razem z Jackiem i Edytą, a także synem Conanem idzie przez życie z niekończącą się radością i pozytywną energią. Dobre serce i ostry charakter imponuje wielu fanom.

Miłośnicy popularnego reality show wiedzą, że Dagmara Kaźmierska jest w stanie zrobić wszystko dla swoich bliskich. Pewnie pamiętacie, jak 51-latka pomogła swojemu przyjacielowi Rysiowi lub bezdomnej kobiecie, a nawet psu, którego właścicielka zamknęła w samochodzie, gdy na dworze był upał…

Gosia Andrzejewicz wraca na salony. Musicie to zobaczyć

Bez wątpienia taka wrażliwość na nie tylko ludzką krzywdę w tych czasach to rzadkość. Kilka godzin temu Dagmara Kaźmierska na swoim Instagramie poinformowała o chorobie pewnej kobiety. Historia Uli sprawiła, że celebrytka postanowiła jej pomóc.

Prośba Dagmary z „Królowych życia”

Instagram to nie tylko wyidealizowany świat, w którym liczą się świetne ciało, nieskazitelna uroda i dobre zdjęcia. Ku zaskoczeniu, coraz więcej osób wykorzystuje swoje zasięgi do pomagania innym. Dagmarę z „Królowych życia” na Instagramie obserwuje już ponad pół miliona osób.

Gwiazda postanowiła wykorzystać imponującą liczbę obserwujących w szczytnym celu. Kilka godzin temu na Instastories 51-latka opublikowała dramatyczny apel. Dagmara poprosiła swoich fanów o to, by pomogli Uli. Młoda dziewczyna jest ciężko chora. Od kilku dni prowadzi zbiórkę pieniędzy.

Trendy na jesień 2019: Świat oszalał na punkcie tych torebek!

Dagmara z „Królowych życia” poruszona historią Uli

Gdy Dagmara Kaźmierska usłyszała o chorobie Uli wiedziała, że musi jej pomóc. Na tę chwilę dziewczyna zebrała milion złotych. Do pełnej kwoty brakuje 930 tysięcy. Pamiętajcie, że liczy się każdy grosz. Oto fragment historii o doświadczonej przez życie młodej dziewczynie:

„Jestem Ula, mam prawie 21 lat. Dziewczyna z domieszką choroby, ale nie na odwrót… Chciałabym, żeby ludzie najpierw widzieli mnie, ale dopiero potem nowotwór. To niestety coraz trudniejsze… Nazywam chorobę incydentem, bo wierzę, że tak właśnie będzie – że wkrótce wyzdrowieję, wrócę na studia, będę żyć długo i szczęśliwie, po prostu… Ten potwór jednak nie odpuszcza, nie chce być jedynie przykrym epizodem. Dzisiaj już wiem, że nie ma innych możliwości, by go pokonać. Zostało tylko drogie leczenie za granicą. Cena za moje życie jest gigantyczna, ale bardzo proszę – pomóżcie mi ją zapłacić…” – napisała dziewczyna.

„Nowotwór przyszedł wtedy, gdy stawiałam pierwsze kroki w swoim dorosłym życiu – dostałam się na wymarzone studia artystycznej, wyjechałam do Torunia, poznałam nowych ludzi, rozwijałam swoje pasje i czerpałam radość z tego, co robię. Wtedy pojawił się kaszel – zupełnie niewinny, ale rozwijał się w szybkim tempie. Uniemożliwiał nawet niewielki wysiłek fizyczny, nie mogłam nawet leżeć […] Lekarze niczego przede mną nie ukrywają. Dostałam chemię, która ma względnie ustabilizować nowotwór, kolejna za trzy tygodnie. Immunoterapię muszę rozpocząć jak najszybciej, maksymalnie w ciągu 3 miesięcy… Niestety, nie dostanę refundacji. ” – opowiedziała Ula.

Podsumowując, jeśli chcecie wesprzeć Ulę w walce z rakiem i spełnić prośbę Dagmary z „Królowych życia” to więcej informacji znajdziecie tutaj (Pomoc dla Uli).

Dagmara z "Królowych życia", Dagmara Kaźmierska
Fot. Instagram (Apel Dagmary z „Królowych życia”)
Emilia Kletkiewicz
Dziennikarka działu rozrywkowego OTOPRESS.pl, studentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, copywriterka.