Katarzyna Cichopek wyznała prawdę o swoim ślubie. Będziecie w szoku

0
Katarzyna Cichopek

Odkąd Katarzyna Cichopek zaczęła grać w serialu „M jak miłość” jej życie zmieniło się o 180 stopni. Z czasem dostawała coraz więcej ról, a co najważniejsze stała się ulubienicą widzów. Budowany przez lata pozytywny wizerunek sprawił, że aktorka i jej mąż zaangażowali się w nowy projekt TVP2. Mowa tutaj o wzięciu udziału w programie „Czar par”. Niedawno zakochani udzielili wywiadu dla telewizji śniadaniowej, gdzie aktorka wyznała jakie emocje towarzyszyły jej podczas ślubu. 

Warto przypomnieć, że Katarzyna Cichopek urodziła się i wychowała w Warszawie. Z wykształcenia jest psychologiem. Od 2000 roku gra postać Kingi Zduńskiej w telenoweli „M jak miłość”. Interesuje się tańcem. W 2005 roku razem z Marcinem Hakielem wygrała drugą edycję „Tańca z gwiazdami”.

Wspólne sukcesy, pasja do tańca i silne uczucie spowodowały, że Kasia i Marcin jeszcze podczas programu zostali parą. 20 września 2008 roku zakochani pobrali się w Zakopanem. Rok później na świat przyszło ich pierwsze dziecko, syn Adam, a w 2013 roku Katarzyna urodziła córkę Helenę.

ZOBACZ:
Dramatyczny apel Dagmary z "Królowych życia". Prosi fanów o pomoc

Jakiś czas temu pojawiły się pogłoski o tym, że para przechodzi kryzys. Na szczęście zakochani przezwyciężyli wspólne problemy i teraz są szczęśliwym małżeństwem. Dzisiaj świętują kolejną rocznicę ślubu. Z tej okazji Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel udzielili wywiadu w „Pytaniu na śniadanie”.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel o emocjach podczas ślubu

Ach, co to był za ślub! O ceremonii wiedzieli nieliczni. Kolorowa prasa jednak nie dała za wygraną i wyczuła, że w związku Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela czas na kolejny krok, a o nim poinformowała Nina Terentiew!

Okazuje się, że bajkowa uroczystość została zorganizowana bardzo chaotycznie. W dzisiejszym wydaniu „Pytania na śniadanie” Katarzyna uchyliła rąbka tajemnicy. Aktorka opowiedziała o tym, że marzyła o sukience, którą założyła Justyna Steczkowska. Ku zdziwieniu gwiazda nie przejęła się plotkami i taką samą suknię założyła w dzień swojego ślubu.

ZOBACZ:
Gosia Andrzejewicz wraca na salony. Musicie to zobaczyć

Co więcej, tancerka zdradziła, że jej buty nie dojechały na czas i musiała na szybko zamawiać specjalnie obcasy dla tancerek. Pogoda też nie rozpieszczała, jak sama 36-latka stwierdziła temperatura wynosiła dwa stopnie Celsjusza! Przez co gwiazda musiała założyć płaszcz.

Jednak to Marcin Hakiel był najbardziej zdenerwowany. W wywiadzie powiedział, że bardzo bał się tego, że Katarzyna ucieknie sprzed ołtarza! Spodziewaliście się tego, że tancerz będzie podejrzewał swoją partnerkę o taki pomysł?

Na Instagramie Katarzyny Cichopek pojawiło się zdjęcie, które aktorka podpisała tymi słowami:

„I tak oto 14 lat temu @marcinhakiel wywrócił mój świat do góry nogami. Dziś mija 11 lat od naszego ślubu, a my nadal tańczymy ramię w ramię”

Katarzyna Cichopek
Fot. Instagram (Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel)