Mocne słowa Kurdej-Szatan. Stacja Polsat w szoku?

0
Kurdej-Szatan
Basia Kurdej-Szatan

Wczoraj na antenie stacji Polsat wyemitowany został drugi odcinek nowej serii programu „Taniec z Gwiazdami”. Przypomnijmy, że w premierowej odsłonie z show pożegnała się piosenkarka Reni Jusis. Tym razem z programu „wyleciał” mąż Kurdej-Szatan – Rafał.

Para Rafał Szatan – Lenka Klimentova zaprezentowała się publiczności jako pierwsza podczas wczorajszego odcinka. Występ, delikatnie mówiąc nie porwał jury. Mąż Kurdej-Szatan i jego partnerka otrzymali łącznie 17 punktów. Najmniej punktów pokazali Michał Malitowski i Ivona Pavlovic – po pięć. „Czarna Mamba” pokusiła się nawet o dosadny komentarz w stosunku do Rafała: Nie trafiłeś w ogóle w mój gust jive’a. Najbardziej łaskawy tym razem był Andrzej Grabowski, który ocenił występ na 7 punktów (w 10-stopniowej skali – przyp. red.).

Taniec męża Basi Kurdej-Szatan – Rafała i Lenki Klimentovej:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Jive @rafal.szatan_this_is_me i @lenkakliment zapewnił im 17 punktów. A jaka jest Wasza ocena? #tanieczgwiazdami #tzgpolsat #czeskiediabelki

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Barbara Kurdej-Szatan krytycznie o jurorach „Tańca z Gwiazdami”

Później okazało się, że decyzją jury i telewidzów para tańcząca jive’a musi pożegnać się z tanecznym show. Dla Rafała i Lenki był to drugi, a zarazem ostatni odcinek w najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami. Z takim rozstrzygnięciem absolutnie nie zgadza się jego żona – Barbara Kurdej-Szatan, która również występuje w tanecznym programie.

Basia, tańcząca w parze z Jackiem Jeschke z pewnością bardziej przypadła do gustu jury. Jej wczorajszy występ, w porównaniu do męża, został oceniony zdecydowanie lepiej – na 22 punkty. Para wykonała taniec Cha Cha Cha.

Do opadnięcia męża z programu, Basia odniosła się na swoim Instagramie: Tańczyłeś przepięknie !!!!!!!!! Jesteś mega zdolny !!!! Totalnie nie zgadzam się z tym werdyktem i z ocenami jury dzisiejszymi …. nie czaję …. :(((((((( to po prostu telewizja ….. Zwłaszcza ostatni zwrot: to po prostu telewizja może budzić sporo kontrowersji. Z pewnością uwagi pod kątem jury nie są czymś nadzwyczajnym. Często spotykamy krytykę Grabowskiego, Pavlovic i Malitowskiego, która bez wątpienia jest czymś naturalnym. „Pstryczek” w nos telewizji, a w tym przypadku stacji Polsat może jednak nie spodobać się właścicielom stacji. Czy uważacie, że Barbara posunęła się za daleko w swojej ocenie?