Dagmara z „Królowych życia” wystąpi w nowym programie. Będzie się działo!

Dagmara z "Królowych życia", Dagmara Kaźmierska
Fot. Instagram (Dagmara Kaźmierska i Malwina Wędzikowska)

Nikt z nas nie pomyślałby, że Dagmara z „Królowych życia” wystąpi w kolejnym programie rozrywkowym TTV. Co prawda, celebrytka jakiś czas temu dostała swoje własne reality show, czyli „Made in Maroko”, ale to wcale nie będzie następny sezon przygód w bajkowej krainie. Szykuje się za to wielkie wyzwanie dla gwiazdy. Czy podejmie je i da sobie radę? Sprawdźcie, w jakim programie tym razem Dagmara Kaźmierska wystąpi!

Warto przypomnieć, że Dagmara Kaźmierska na co dzień mieszka w Kłodzku i prowadzi butik z ubraniami. Od kilku lat jest jedną z głównych bohaterek popularnego show TTV, czyli „Królowe życia”.

Bez wątpienia, Dagmara z „Królowych życia” jest jedną najbardziej lubianych gwiazd stacji. Co tydzień miliony widzów, w piątek i w sobotę zasiada przed telewizorami, by obejrzeć kolejne przygody 51-latki.

Dramatyczny apel Dagmary z "Królowych życia". Prosi fanów o pomoc

Wrażliwość na ludzką krzywdę, dobre serce oraz szczerość imponuje wielu fanom. Widzowie pokochali Dagmarę z „Królowych życia” do tego stopnia, że na Instagramie gwiazdę obserwuje ponad pół miliona osób!

Co więcej, 51-latka, dzięki udziałowi w programie zagrała w filmie Patryka Vegi i dostała swój własny program „Made in Maroko”, w którym razem z Edytą i Jackiem szukała pomysłu na biznes w Polsce.

Dagmara z „Królowych życia” w nowym show!

Producenci od jakiegoś czasu zauważyli, że udział Dagmary Kaźmierskiej w programach niesie ze sobą wiele korzyści. Dowodem tego są programy „Made in Maroko”, a także „Usterka”. W tym ostatnim, Dagmara z „Królowych życia” komentowała zmagania sprzątaczek w jednym z polskich mieszkań.

Weronika Rosati o walce z byłym partnerem. Padły ostre słowa

Co więcej, widzowie pokochali przyjaciół i syna Dagmary z „Królowych życia”. Kilka miesięcy temu syn Dagmary Kaźmierskiej i jej przyjaciel Jacek wystąpili w programie „Orzeł czy reszka”. Poradzili sobie świetnie!

Teraz czas na udział Dagmary Kaźmierskiej w show „Orzeł czy reszka”. Na swoim Instagramie celebrytka opublikowała zdjęcie z Malwiną Wędzikowską, z którą prawdopodobnie wystąpi w programie. Z kolejnych publikacji wynika, że gwiazdy kilka dni spędzą w Berlinie i to za parę złotych.

Podsumowując, my już nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy Dagmarę z „Królowych życia” w nowym programie, a Wy?

Dagmara z "Królowych życia", Dagmara Kaźmierska
Fot. Instagram (Dagmara Kaźmierska i Malwina Wędzikowska)
Emilia Kletkiewicz
Dziennikarka działu rozrywkowego OTOPRESS.pl, studentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, copywriterka.