„M jak miłość”. Szok! Rozpadnie się kolejny związek?

0
M jak miłość
M jak miłość

„M jak miłość” to jeden, z najpopularniejszych polskich seriali obyczajowych. Oko widzów cieszy już od 2000 roku, od kiedy to nieustannie jest emitowany na antenie TVP 2.

Serial przeszedł sporą ewolucję od 2000 roku. Widzowie zauważają chociażby, że coraz częściej w odcinkach pojawiają się wątki kryminalne. Wciąż jednak głównym „słowem”, wokół którego kręci się cała akcja jest miłość. Zdrady, rozstania, wybaczenie, pierwsza miłość, zauroczenia – tak można wymieniać bez końca wątki, które przejawiają się w serialu „M jak miłość”.

M jak miłość nowe odcinki

Najnowsze odcinki najpopularniejszego polskiego serialu obyczajowego przyniosą kolejne emocje. W odcinku 1457 zdarzy się coś bardzo nieoczekiwanego. Takiego obrotu sprawy nie przewidziałby żaden widz serialu. Na ekrany telewizorów powróci Janek – były partner Uli. Będzie on głównym powodem, dla którego małżeństwo Uli i Bartka po raz kolejny stanie na skraju rozpadu. Wszystko za sprawą odkrycia Bartka. Chłopak odkryje w telefonie swojej małżonki smsy, które wysłała do byłego już kochanka. Czy to doprowadzi tym razem do rozpadu młodego małżeństwa?

Bartka rozwścieczy także inna sytuacja, która będzie miała miejsce w 1457 odcinku „M jak miłość”. Następny, serialowy numer wywinie Jakubczyk. Po raz kolejny będzie chciał wyłudzić pieniądze od Uli. Mało tego, dopuści się także zniszczenia mienia w miejscowym barze. Co ciekawe, Ula zwróci się o pomoc nie do męża, a do… Janka. Pomoc Janka, a zarazem kolejne zbliżenie się do Uli z pewnością nie ucieszy Bartka.

Czy małżeństwo Uli i Bartka się rozpadnie? Tego przekonamy się w najbliższych odcinkach. Z pewnością sprawa może mieć także drugi wątek – nieco bardziej kryminalny. Bartek w rozmowie z Andrzejem przyzna, że zachowanie Janka skończy się źle dla tego drugiego.

M jak miłość zdrada w serialu?

Wygląda na to, że sprawa kryzysu małżeńskiego Uli i Bartka kolejny raz może być bardzo zagmatwana. Oznaczać to może, że będzie „ciągnęła” się przez kilka odcinków. Janek wciąż nie przestał darzyć Uli ogromnym uczuciem. Sama dziewczyna ma również problemy. Stanie przed życiową „rozterką”. Niby po raz kolejny wyzna miłość Bartkowi, ale z drugiej strony – będzie musiała walczyć z pokusą spotykania się z Jankiem.

źródło: OTOPRESS.PL, Super Express