Magda Gessler w Big Brotherze! Niewiarygodne, a jednak

Magda Gessler to niewątpliwie najbardziej rozpoznawalna polska restauratorka. Dla większości Polaków to także niepodważalny autorytet w kwestiach kulinarnych.

Magda Gessler doskonale wie, jak sobie radzić ze sławą i jak, mówiąc wprost – robić na tym pieniądze. Gwiazda na wielkie „wody” wypłynęła dzięki swojemu autorskiemu programowi „Kuchenne Rewolucje”. W show, które emitowane jest na antenie TVN, Gessler pomaga odbudować się restauracjom, które straciły zaufanie klientów. To właśnie do tego nawiązuje tytuł programu – rewolucje – restauracje odwiedzane przez gwiazdę przechodzą istne rewolucje – od wystroju wnętrza począwszy, a kończąc na kartach dań.

Restauratorka karierę rozwija nie tylko na wizji. Magda Gessler posiada również swoje restauracje. Najsławniejsza z nich to bez wątpienia „U Fukiera”, która znajduje się w stołecznym mieście. Gessler w swoim „dobytku” ma również prężną sieć lodziarni, w których interes kwitnie głównie w sezonie wakacyjnym.

Magda Gessler w Big Brotherze

Teraz gwiazda TVN-u bierze się za kolejną „robotę”. Tym razem Magda Gessler wystąpi w Big Brotherze! Nie mówimy tutaj rzecz jasna o stałym uczestnictwie w reality-show. Restauratorka pojawi się w jednym z odcinków.

Informację taką przekazały osoby zarządzające oficjalnym kontem Big Brother na Instagramie. Oto treść komunikatu: Kolejna niespodzianka! ? W tym tygodniu w Domu Wielkiego Brata pojawi się @magdagessler_official 

Magda Gessler pojawi się w domu „Wielkiego Brata” niezapowiedzianie. Restauratorka ma umilić czas uczestnikom programu. Będzie robiła to, co najlepiej potrafi – gotowała. Z całą pewnością uczestnicy nowej edycji Big Brothera będą mogli podpatrzeć kilka ciekawych, kulinarnych sztuczek.

Decyzję o udziale Gessler w reality-show komentują już Internauci. Wybraliśmy dla Was najciekawsze opinie, w których nie brakuje również dawki humoru:

Oby mieli czysto w kuchni, bo im się oberwie, reszta to super sprawa, zapewne jedzonko będą mieli świetne, bo Pani Magda raczej z pustymi michami ich nie zostawi.

I niech spróbuje jedzenia Gosi samosi oj talerze będą latać.

ŻE CO!? Lepiej chowajcie talerze…

Nie wierze! To była chyba ostatnia osoba jaka mogła tam wejść.

Czy Waszym zdaniem uczestnicy Big Brother zdenerwują Magdę Gessler tak, że będą latały talerze?

źródło: OTOPRESS.PL, Instagram

Piotr Paterczyk
Różne tematy, od show-biznesu, przez politykę, a na sporcie kończąc. Lubię docierać tam, gdzie inni nie mają odwagi zaglądać.