Beata Kozidrak i inne gwiazdy w słynnej akcji. Zobaczcie, jak celebryci pomagają!

Beata Kozidrak
Fot. Instagram (Beata Kozidrak i Edyta Herbuś)

Beata Kozidrak pomimo natłoku obowiązków uwielbia angażować się w akcje społeczne. Piosenkarka uczestniczyła już wiele razy w koncertach charytatywnych, gdzie dzięki swoim występom pomogła zebrać mnóstwo pieniędzy. Teraz artystka postanowiła zrobić zupełnie coś innego, a wraz z nią inne celebrytki. Co to za akcja i jak Wy możecie pomóc? W tym artykule wszystko wyjaśnimy!

Beata Kozidrak to diva polskiej sceny muzycznej. Chyba nie ma w tym kraju osoby, która nie nuciłaby piosenek: „Józek, nie daruje Ci tej nocy” czy „Co mi Panie dasz”. Kariera artystki wciąż nabiera tempa, a ta nie narzeka na „życie w biegu”.

Niedawno 59-latka wzięła udział w kampanii reklamowej Netflixa, a także zaangażowała się w projekt filmowy. Na co dzień cały czas koncertuje i pomimo tylu obowiązków postanowiła pomóc pewnej fundacji…

Kurdej-Szatan w ogniu krytyki. Nie powinna tego robić?

Akcja, w którą Beata się zaangażowała nosi nazwę #dzieńszpilek. Na Instagramie celebrytki i ich fanki zakładają szpilki i robią zdjęcie. Każda publikacja i oznaczenie zdjęcia hasztagiem „dzieńszpilek” to kolejna złotówka dla pacjentów.

Beata Kozidrak i inne gwiazdy w akcji!

Musimy przyznać, że polskie gwiazdy już nie raz pokazały, że zrobią wszystko, by pomóc ludziom, którzy potrzebują pieniędzy na leczenie lub zniszczone domy. Przykład? Stacja TVN co rok organizuje wielki bal charytatywny, na którym gwiazdy biorą udział w licytacji, a każda złotówka jest przeznaczona na cel charytatywny.

Co więcej, na pewno pamiętacie koncert Dody „Artyści przeciw nienawiści”, która wraz z innymi piosenkarzami walczyła z hejtem w Internecie. Wśród gwiazd pojawiła się wówczas Beata Kozidrak, która wykonała parę piosenek. Z pewnością do tej pory jest dumna z tego koncertu.

Maffashion zaatakowana przez fankę. Tego się nie spodziewała

Teraz Beata Kozidrak pomogła, ale w nieco inny sposób. Na swoim Instagramie wokalistka zamieściła zdjęcie w szpilkach i tak jak nakazują zasady, oznaczyła swoją publikację hasztagiem „dzień szpilek”.

Fotografii towarzyszyły słowa:

„Moje kochane! Dziś obchodzimy #DzienSzpilek! Każdy, kto doda zdjęcie ze szpilkami i oznaczy powyższym hashtagiem wspiera fundacje onkologiczną Aliva. @fundacjaalivia
Każde zdjęcie to 2 zł dla dobra pacjentów! I raz i dwa i trzy! Czekam na Wasze zdjęcia” – napisała Beata Kozidrak.

Do akcji dołączyły się również Natalia Siwiec, Edyta Herbuś i Sara Boruc. Jeśli również chcecie pomóc, zróbcie zdjęcie i oznaczcie je słowami #dzienszpilek. Przykłady zdjęć znajdziecie tutaj (#dzienszpilek).

Podsumowując, nic Was to nie kosztuje, a każde zdjęcie, tak jak napisała Beata to kilka złotówek dla pacjentów. Pomagamy!