Anna Wendzikowska przerabia swoje zdjęcia? Fanom ten szczegół nie umknął

0
Anna Wendzikowska
Fot. Instagram

Anna Wendzikowska już na stałe zapisała się na kartach polskiego show-biznesu. Zapytacie, dzięki czemu? Krótkie związki, kontrowersje wywołane zdjęciami w mediach społecznościowych i można jeszcze więcej tego wymieniać. Teraz dziennikarka zaskoczyła swoich fanów zdjęciem z wakacji. Internautom pewien szczegół nie umknął… Co tym razem zrobiła 38-latka?

Warto przypomnieć, że Anna Wendzikowska urodziła się i wychowała w Warszawie. Zadebiutowała w serialu „M jak miłość”, gdzie wcieliła się w postać Moniki. Co więcej, od kilku lat współpracuje ze stacją TVN, gdzie przeprowadza wywiady ze znanymi aktorami.

38-latka jest bardzo popularna. Na Instagramie obserwuje ją 400 tysięcy osób. Musimy przyznać, że ta liczba robi wrażenie. Nie bez powodu Wendzikowska ma tylu fanów. W końcu jak przystało na prawdziwą influencerkę jej profilowi na Instagramie niczego nie brakuje.

ZOBACZ:
Edyta Górniak szczerze o relacji z synem. Fani pocieszają

Pomimo promowania kosmetyków, dziennikarka dodaje mnóstwo zdjęć z egzotycznych wakacji, które imponują wielu użytkownikom Instagrama. Teraz jednak wygląda na to, że prezenterka naraziła się obserwatorom. Co takiego zrobiła Wendzikowska?

Anna Wendzikowska przerabia swoje zdjęcia?

Posiadanie wielu obserwatorów na Instagramie ma swoje plusy i minusy. Bez wątpienia, w tej sytuacji minusem jest to, że co druga osoba zauważy błąd lub wpadkę, które gwiazdy popełniają praktycznie cały czas.

O tym doskonale przekonała się Anna Wendzikowska, która swoim zdjęciem wywołała burzę w komentarzach. Według fanów 38-latka przerabia swoje zdjęcia w Photoshopie. Co prawda, fotografii dodanej przez Anne Wendzikowską niczego nie brakuje, tak internauci uznali co innego:

„Aniu, coś tu się podziało nie tak z PhotoShopem? Bo oczy mam zdrowie, a coś mnie w nie kole w nienaturalności tego foto” – oznajmiła fanka.

ZOBACZ:
Beata Kozidrak i inne gwiazdy w słynnej akcji. Zobaczcie, jak celebryci pomagają!

„No jakoś nie mogę uwierzyć, że Ania siedziałaby sobie to tak na tak cienkiej barierce bez trzymania… jakoś tu proporcje są też zachwiane…” – skomentowała internautka.

„Ogólnie zdjęcie dla mnie petarda, ale myślę, że Pani Ania jest tutaj wklejona, jakoś ciężko mi siebie wyobrazić siedzieć na zaokrąglonej wąskiej rurce bez trzymanki na kołyszącym się jachcie.” – napisała obserwatorka.

Wśród nieprzychylnych opinii pojawiły się również te, które broniły publikacji Anny Wendzikowskiej:

„Przecież tu nie ma użytego Photoshopa ludzieeee. Czepiacie się tylkoo. Aż tak wam się nudzi ?. Przykreeeee. Ps. Piękne widoki Piekna kobieta!” – odpowiedziała internautka.
A Wy, jak myślicie? Czy Wendzikowska jest w stanie poprawiać swoją urodę?
Anna Wendzikowska
Fot. Instagram