Natalia Siwiec skrytykowana przez fana. Modelka odpowiada

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec jest jedną z najbardziej popularnych modelek w naszym kraju. 36-latka pomimo uczestniczenia w wielu sesjach zdjęciowych nie zapomina o swojej córeczce Mii, która jest dla niej cały światem. Na Instagramie dawnej Miss Euro 2012 pojawia się coraz więcej zdjęć z pociechą. Okazuje się, że nie wszystkim podobają się publikacje gwiazdy…

Warto przypomnieć, że Natalia Siwiec urodziła się i wychowała w Wałbrzychu. Jako nastolatka zdobyła wiele tytułów Miss, ale dopiero w 2012 roku stała się sławna. Dzięki Mistrzostwom Europy w Piłce Nożnej nawiązała współpracę z wieloma znanymi markami.

Od tamtej pory postać Natalii Siwiec możemy oglądać w wielu kampaniach reklamowych. Modelka rekomendowała między innymi: palety cieni do powiek, lakiery do paznokci i kostiumy kąpielowe. Prawie codziennie na Instagramie 36-latki pojawiają się zdjęcia i relacje z sesji zdjęciowych.

Anna Wendzikowska przerabia swoje zdjęcia? Fanom ten szczegół nie umknął

Pomimo natłoku obowiązków Siwiec znajduje czas na opiekę nad córką. Co prawda, jej kochający mąż często jej pomaga i troszczy się o Mię, to jednak Natalia uwielbia spędzać ze swoją rodziną każdą wolną chwilę. Okazuje się jednak, że życie, które prowadzi celebrytka nie podoba się pewnej grupie fanów…

Natalia Siwiec zaatakowana przez fana

Pomimo wielu akcji społecznych, pod publikacjami gwiazd w mediach społecznościowych wciąż pojawia się mnóstwo niemiłych komentarzy i brak szacunku. Zdaje się jednak, że fan Natalii Siwiec przekroczył wszelkie granice.

Modelka uwielbia zamieszczać dużo zdjęć na Instagramie. Odkąd celebrytka urodziła na jej profilu można zobaczyć bardzo dużo fotografii rodzinnych. Internauci zachwycają się uroczą córką Natalii Siwiec.

Edyta Górniak szczerze o relacji z synem. Fani pocieszają

Okazuje się, że jednak nie każdemu podoba się to, jakie życie prowadzi popularna modelka. Pod ostatnią publikacją oprócz miłych słów pojawił się komentarz, który zszokował Natalię Siwiec.

Oto treść komentarza:

„Taka urocza dziewczynka, a włoski wiecznie rozczochrane. Matka wypindrzona, doczepy wystylizowane,uroda na twarz nałożona, to już się nie chciało dziecku włosów uczesac… masakra” – skomentował obserwator.

Modelka wyśmiała opinię internauty:

„poszukujemy fryzjera i stylisty dla Mii, ktoś, coś?”

Później jednak gwiazda podeszła poważnie do całej sytuacji i napisała to:

„jad maja w sobie ludzie nieszczęśliwi. Szczęśliwy człowiek nie pomyśli o tym by kogoś kąsać. Trzeba im współczuć :(”

Jak się domyślacie, w komentarzach zawrzało. Na szczęście wiele osób stanęło po stronie Natalii Siwiec. Co sądzicie o całej sytuacji? Czy rzeczywiście modelka nie powinna publikować tego zdjęcia?

Natalia Siwiec
Fot. Instagram