Katarzyna Cichopek pokazała się bez makijażu. To może Was zaskoczyć

0
Katarzyna Cichopek
Fot. Instagram

Katarzyna Cichopek to jedna z najpopularniejszych aktorek w naszym kraju. Od kilkunastu lat wciela się w postać sympatycznej Kingi Zduńskiej w serialu „M jak miłość”. To właśnie dzięki tej roli zyskała sympatię widzów. Na planie serialu czy programu 36-latka dość często korzysta z pomocy makijażystek. Na co dzień jednak aktorka stroni od makijażu. Zobaczcie, jak wygląda gwiazda bez makijażu. To może Was zaskoczyć…

Warto przypomnieć, że Cichopek urodziła się i wychowała w Warszawie. Z wykształcenia jest psychologiem. Od 2000 roku gra w telenoweli „M jak miłość”. Interesuje się tańcem. W 2005 roku razem z Marcinem Hakielem wygrała drugą edycję „Tańca z gwiazdami”.

Producenci programów rozrywkowych i lifestylowych od dawna zauważyli, że udział  Katarzyny Cichopek niesie ze sobą wiele korzyści. Nic dziwnego w tym. W końcu doświadczona aktorka od wielu lat pracowała nad pozytywnym wizerunkiem.

ZOBACZ:
Najlepsze prezenty na Dzień Chłopaka. Ranking

Niewątpliwie Katarzyna jest jedną z aktorek, które zawsze prezentują się idealnie. W każdej kreacji i w każdym makijażu 36-latka wygląda wspaniale. Zapewne doskonałą figurę gwiazda zawdzięcza wielu treningom na sali tanecznej. Musimy jednak przyznać, że jeszcze w takiej odsłonie nie widzieliście jej…

Katarzyna Cichopek bez makijażu

Katarzyna Cichopek uwielbia dzielić się swoim życiem prywatnym z internautami w mediach społecznościowych. Co więcej, Cichopek jest influencerką. Coraz częściej 36-latka poleca różne produkty i obiecuje zniżki.

Niedawno Cichopek na Instagramie polecała wodę filtrowaną w butelkach Dafi. Jak zwykle zachwalała produkty, które sama daje swoim pociechom do szkoły. Co ciekawe, opowiadając na Instastories o butelkach, Katarzyna była bez makijażu.

ZOBACZ:
Piękni i Młodzi: Magdalena Narożna na zdjęciu z nowym chłopakiem!

Udało nam się uwiecznić ten moment, bowiem na Instagramie Katarzyny Cichopek są zdjęcia, na których aktorka jest tylko w pełnym makijażu. Musimy jednak przyznać, że 36-latka bez makijażu nadal wygląda pięknie. Zobaczcie sami:

Katarzyna Cichopek
Fot. Instagram

Podsumowując, według nas gwiazda nadal wygląda dobrze, a wy co sądzicie?