Najlepsze prezenty na Dzień Chłopaka. Ranking

Dzień Chłopaka obchodzony jest niemalże na całym świecie. W Polsce przypada na 30. września. Data ta na stałe zagościła w naszym kalendarzu najpopularniejszych świąt. Choć Dzień Chłopaka często mylony jest z Dniem Mężczyzny (obchodzony 10 marca), to w tym dniu prezenty otrzymują nie tylko najmłodsi. Również kobiety zasypują drobnymi upominkami swoich mężczyzn.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was ranking najnowszych trendów na Dzień Chłopaka. Nie masz pomysłu na prezent? Chcesz sprawdzić, czy Twój upatrzony upominek jest „cool”? Trafiłaś idealnie – zapoznaj się z naszym rankingiem!

Co kupić na Dzień Chłopaka?

Z pewnością wybór prezentu będzie uzależniony od Twojego budżetu. Jeżeli chcesz zrobić prezent koledze ze szkoły, pracy, czy po prostu znajomemu, to postaw na coś drobnego. Wybór jest naprawdę duży. Możesz poruszać się po bardziej tradycyjnych tematach, jak i wybrać coś z nutką humoru. Najpopularniejsze upominki w 2019 roku to koszulki i kubki z nadrukiem, słodycze, krawaty, skarpetki.

Jeżeli odbiorcą prezentu będzie z kolei bliższa osoba – członek rodziny, przyjaciel, partner, mąż – to w tym przypadku, co oczywiste, budżet na upominek powinien „powędrować” nieco w górę. W dużej mierze prezent powinnaś uzależnić od tego, czym interesuje się konkretna osoba. Możesz także postawić na bezpieczniejszy wariant.

Prezent na Dzień Chłopaka

Jednym, z oryginalniejszych upominków na Dzień Chłopaka będzie książka. Jeżeli chłopak interesuje się literaturą, to będzie to z pewnością dla niego miły prezent. Jeśli nie wiesz, jaki gatunek lubi – z łatwością możesz zapewne przejrzeć jego półki. W ten sposób dowiesz się, jakiego autora, czy gatunek sobie ceni. Unikniesz także wpadki, w postaci kupienia książki, którą już posiada.

Alternatywą dla literatury jest elektronika. Rozumiemy ją dwojako. Po pierwsze, faceci lubują się w spędzaniu czasu przy konsolach. Podobnie, jak w przypadku książki, na początek warto przeprowadzić małe śledztwo, a dopiero później dokonać zakupu. Gra z gatunku, którym interesuje się chłopak będzie bardzo miłym prezentem z okazji Dnia Chłopaka.

Druga „odnoga” elektroniki to sprzęt. Jeżeli chłopak lubi aktywnie spędzać czas lub ma to w planach, to z całą pewnością trafionym upominkiem będą wszelkiego rodzaju opaski, smartwatch’e. Możesz pomyśleć także o słuchawkach bezprzewodowych, które umilą nie tylko czas podczas spacerów, biegu, jeździe na rowerze, ale także na siłowni, czy w klubach fitness.

Dość oryginalnym prezentem będzie z całą pewnością gra planszowa. To nieco zapomniana forma rozrywki, choć w Polsce, w ostatnim czasie przeżywa ona drugą młodość.

Coraz częściej wybieraną formą prezentu są vouchery oraz karnety. Wyróżnić można tutaj z pewnością karnety na siłownie, czy vouchery na bungee, motolotnię, skok spadochronowy, tor wyścigowy, czy tunel aerodynamiczny.

Niespodzianka na Dzień Chłopaka

Jeżeli nie chcesz stawiać na prezent rzeczowy, to możesz pomyśleć o jakiejś niespodziance.

Ciekawą alternatywą jest spędzenie wspólnego wieczoru. Pierwszy pomysł – bardzo ciekawy zwłaszcza dla par, to wspólna kolacja. Możesz sama popisać się zdolnościami kulinarnymi i przygotować swojemu wybrankowi romantyczny wieczór. Opcjonalnie, możesz skorzystać z zaproszenia do ciekawej restauracji.

Wspólny wieczór to także wypad do kina, escape room’u, strzelnicy, teatru, czy na koncert.

Jak widać, pomysłów na prezent dla chłopaka jest całkiem sporo. To ty zadecydujesz, co wybrać na Dzień Chłopaka. Ważne, by odpowiadało to Twojemu budżetowi, a także zainteresowaniom drugiej osoby.

źródło: OTOPRESS.PL

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: