Piękni i Młodzi: Magdalena Narożna na zdjęciu z nowym chłopakiem!

0
Piękni i Młodzi, Magdalena Narożna
Fot. Instagram

„Piękni i Młodzi” to obecnie najpopularniejszy zespół wykonujący muzykę disco polo. Niedawno muzyczne trio znalazło się na świeczniku za sprawą głośnego rozstania Magdaleny i Dawida Narożnych. Niegdyś zakochana para postanowiła wziąć rozwód, a ich kariera stanęła pod znakiem zapytania. Okazuje się, że Magdalena Narożna znalazła już pocieszenie w ramionach innego mężczyzny i właśnie dzisiaj oficjalnie potwierdziła, że jest w związku! Zobaczcie, jak wygląda nowy partner wokalistki.

Warto przypomnieć, że formacja o nazwie „Piękni i Młodzi” powstała w 2012 roku, w Łomży. Początkowo Magdalena i Dawid występowali w innych grupach muzycznych. Później wokaliści założyli własny zespół, do którego dołączył Daniel. Swoją wspólną karierę zaczęli od występów na weselach.

Muzyka wykonywana przez „Pięknych i Młodych” spodobała się publiczności. Najlepszym tego dowodem jest pierwszy utwór o tytule „Niewiara”, który w 2013 roku, w serwisie YouTube miał 34 miliony wyświetleń. Następne piosenki takie jak: „Jedno słowo”, „Ona jest taka cudowna” oraz „Tak już bez Ciebie” podbiły serca Polaków.

ZOBACZ:
Natalia Siwiec skrytykowana przez fana. Modelka odpowiada

Okazuje się jednak, że za kulisami ogromny sukces i mnóstwo pieniędzy nie mają znaczenia. 21 czerwca, tego roku Magdalena i Dawid Narożni poinformowali swoich fanów o rozstaniu, jednocześnie obiecując, że zespół nadal będzie koncertował po całej Polsce. Ta informacja zszokowała internautów.

„Piękni i Młodzi”: Magdalena Narożna w związku

Jeszcze bardziej zaskakujące było zdjęcie, które Magdalena Narożna dodała po opublikowaniu informacji, że rozstała się z Dawidem. Mowa tutaj o fotografii, na której frontmenka grupy trzyma bukiet pięknych kwiatów.

Już wtedy internauci podejrzewali, że wokalistka zespołu „Pięknych i Młodych” jest w związku. Tymczasem jej dawny partner, Dawid Narożny od razu oznajmił, że jest w związku. Magda nie pozostawiła tego bez odpowiedzi.

ZOBACZ:
Najlepsze prezenty na Dzień Chłopaka. Ranking

Narożna postanowiła pochwalić się zdjęciem z wakacji. Na fotografii widzimy liderkę „Pięknych i Młodych” trzymającą dłoń mężczyzny. Z pewnością był to nowy chłopak utalentowanej wokalistki. Niestety o związku Magdy Narożnej wiedziały tylko najbliższe jej osoby.

Dzisiaj jednak Magdalena Narożna postanowiła wszystkim oficjalnie oznajmić, że jest w związku! Fani są zachwyceni. Pod publikacją piosenkarki internauci życzyli jej mnóstwo miłości i wszystkiego najlepszego dla nowego partnera, czyli Krzysztofa Byniaka.

Podsumowując, życzymy Magdzie i jej nowemu chłopakowi wszystkiego co dobre, a teraz zobaczcie jak para zakochanych się prezentuje. Pasują do siebie?

Piękni i młodzi, Magdalena Narożna
Fot. Instagram