Wojciech Cejrowski zszokowany listem fana. Co odpowiedział?

Wojciech Cejrowski

Wojciech Cejrowski, znany na całą Polskę dziennikarz radiowy, dał się poznać Polakom również jako znakomity fotograf, publicysta, a przede wszystkim podróżnik. Kultowy już program telewizyjny „Boso przez świat” widnieje w telewizyjnej ramówce do dziś!

Co więcej, Wojciech Cejrowski zyskał ostatnimi czasy jeszcze większą popularność. A to za sprawą wzmożonej aktywności na portalach społecznościowych. Między innymi na YouTube, gdzie prowadzi swój własny kanał. Możemy tam posłuchać jego wypowiedzi na temat bieżących wydarzeń politycznych i nie tylko.

Warto również wspomnieć, iż dziennikarz rozszerzył swoją działalność, również poza granice naszego kraju. Nie dalej jak 3 tygodnie temu był w Irlandii. Lecz tym razem nie za sprawą programu podróżniczego, ale spotkań z fanami! Miłośnicy biorący udział w spotkaniu mają szansę poznać idola z troszkę innej strony, porozmawiać, a także zdobyć autograf.

Warto dodać, że Wojciech Cejrowski miał nie mały problem z występem w irlandzkiej stolicy ze względu na nieprzyjemności ze strony strajkujących środowisk LGBT.  Dziennikarz jednak nie stracił werwy do pracy i koniec końców spotkanie się odbyło. Więcej na ten temat możecie się państwo dowiedzieć z naszego artykułu.

List zaskoczył Wojciecha Cejrowskiego

Wojciech Cejrowski znany jest przede wszystkim z nietuzinkowych poglądów, ale i rozwiązań. Dowodem na to jest odpowiedź na niedawno otrzymany przez niego list. Dziennikarz tak zachwycony słowami fana postanowił go zamieścić na Twitterze i napisać oficjalną odpowiedź.

Łukasz, bo tak maił na imię owy autor listu, pisze, że od kilku lat jest wiernym fanem filmów oraz audycji Wojciecha Cejrowskiego. Co więcej jest on dla niego autorytetem, zwłaszcza w sprawie „dobierania słów”. Dlaczego tak? Mianowicie dlatego, że list od Łukasza miał być podziękowaniem za naukę jaką otrzymał od pana Wojtka w sprawie… przeklinania! Jak twierdzi, dzięki niemu nie używa on niecenzuralnych słów już od dwóch lat, a jego słownictwo bardzo się poprawiło.

Ja cię kręcę – tak rozpoczął swoją odpowiedź Wojciech Cejrowski. Podróżnik pozytywnie zaskoczony wiadomością od fana odpisał, iż jest to pierwszy taki list kiedykolwiek. Chwali fana za wytrwałość i chęć poprawy, zaznaczając przy tym jakie jest to trudne, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Przeciwstawić się większości i pójść za głosem własnego sumienia. Cejrowski dodaje, iż Łukasz nie jest jedynym przypadkiem na którego wpłynął, ponieważ miał również podobny problem ze swoją filmową ekipą „Boso”. Jednak, z biegiem czasu, zdołał ich odzwyczaić od używania tego rodzaju „przecinków”.

Źródło: OTOPRESS.PL