Monika Godlewska poznała rywalkę na Fame MMA 5!

Marta Godlewska, Fame MMA
Marta Godlewska, Fame MMA

Fame MMA z mocnym akcentem weszło na polską scenę mieszanych sztuk walki. Organizacja w zadziwiającym tempie zdobyła dużą część rynku MMA. Fame MMA znana jest przede wszystkim z walk typu freak-fight, w których mierzą się głównie celebryci, jak na przykład Monika Godlewska, czy „Bonus BGC”.

Do tej pory odbyły się cztery gale Fame MMA. W inauguracyjnej – oznaczonej też numerem 1, doszło między innymi do walki Daniela „Magicala” Zwierzyńskiego z Adrianem „Polakiem” Polańskim. Podczas drugiej gali poznańskiej organizacji zmierzyli się chociażby wspomniany „Magical” z „Rafonixem”. Kibice mogli śledzić także pojedynki takich gwiazd Internetu, jak „AdBuster”, „Bonus BFC”, czy walkę bliźniaków: Piotr i Paweł Tyburscy – Piotr i Paweł Kluk.

Trzecia gala Fame MMA dostarczyła main event w postaci walki „IsAmU” z „DeeJayPalladise”. Prawdziwym hitem było również kontrowersyjne starcie Marta „Linkimaster” Linkiewicz – Monika Godlewska, znana również jako „Esmeralda”.

Podczas ostatniej gali Fame MMA, Marta Linkiewicz otrzymała main event, w którym stoczyła bój z Anielą „Li Masti” Bogusz. Ponadto kibicom zaprezentowali się chociażby „Medusa”, czy „Ambro”. To jednak nie koniec emocji – jeszcze większe szykują się na Fame MMA 5.

Monika Godlewska na Fame MMA 5

Gala oznaczona numerem 5 przyniesie kolejne, emocjonujące pojedynki celebrytów. W głównej walce wieczoru „IsAmU” skrzyżuje pięści i nogi z „Rafonixem”. Ponadto w Ergo Arenie zobaczymy Piotra „Bonus BGC” Witczaka, w pojedynku z Marcinem „El Testosteronem” Najmanem. Walka ta budzi najwięcej emocji i kontrowersji. Wkrótce jednak ten stan rzeczy może się zmienić. Wszystko za sprawą potwierdzenia nowego pojedynku.

Drugą walkę dla federacji Fame MMA stoczy bowiem Monika Godlewska. Rywalką „Esmeraldy” będzie Ewelina „Ewelona” Kubiak. To była uczestniczka „Warshaw Shore”. Monika Godlewska ma 27 lat, a jej przeciwniczka jest dwa lata młodsza. Obie budzą sporo kontrowersji. Obie jednak także przyciągają tym samym sporą publiczność. Warto tutaj przytoczyć oficjalne konto „Ewelony” na Instagramie, które śledzi grubo ponad 300 tysięcy ludzi. Dla Fame MMA to kolejny zastrzyk popularności. Takie pojedynki, jak Najman z Witczakiem, czy Godlewska z Kubiak przyciągną przed telewizory z pewnością miliony widzów.

Gala Fame MMA 5 odbędzie się w Ergo Arenie w Gdańsku, 26 października 2019 roku.

źródło: OTOPRESS.PL

Piotr Paterczyk
Prywatnie wielki fan twórczości Paulo Coelho. Dziennikarz z zamiłowania. Popełniam różne tematy. Nie boje się pisać odważnie i otwarcie.