Barbara Kurdej-Szatan wzruszyła swoich fanów

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan to jedno, z najgorętszych nazwisk polskiego show-biznesu. Gwiazda rozbłysła na antenie TVP2, w kultowym już serialu „M jak miłość„. Tym razem Basia jednak mocno wzruszyła swoich fanów.

Barbara Kurdej-Szatan największą sławę zyskała dzięki serialowi obyczajowemu telewizyjnej dwójki, „M jak miłość”. Basia to jednak nie tylko aktorka, ale przede wszystkim celebrytka z krwi i kości. Występuje na szklanym ekranie, w teatrze, jest prezenterką, a także bierze udział w najnowszej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Kurdej-Szatan na każdym kroku śledzona jest przez swoich fanów, których ma naprawdę sporo. Jej oficjalny profil na Instagramie śledzi ponad 1,1 miliona obserwatorów! Aktorka, a prywatnie żona Rafała Szatana nie raz budziła także wielkie kontrowersje. Mocno krytykowane były jej nocne i wieczorne wojaże. Kiedy to po ulicach Warszawy spacerowała po kilku mocniejszych drinkach i niezbyt wyraźnie wypowiadała się do swoich fanów.

Barbara Kurdej-Szatan o Annie Przybylskiej

Tym razem Barbara Kurdej-Szatan jednak zaskoczyła. Przypominamy, że dziś przypada rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Jedna, z najbardziej cenionych aktorek młodego pokolenia, a także fotomodelka zmarła dokładnie 5 lat temu. Przyczyną śmierci był guz trzustki, z którym Przybylska zmagała się przez długi czas.

Anna Przybylska wyznawała wartości, które doceniane były przez coraz to większe grono fanów. W wielu wywiadach podkreślała, że najważniejsza dla niej w życiu jest rodzina. To właśnie z Jarosławem Bieniukiem (były piłkarz) i dziećmi tworzyła związek, którego zazdrościło jej wielu celebrytów. Przybylska była przedstawicielką świata, który w show-biznesie jest rzadko spotykany. Świata wolnego od romansów i zdrad. Dlatego też tak szybko pokochała ją publiczność, jej cytaty i zachowania były wzorem do naśladowania. Jej śmierć była opłakiwana przez tłumy Polaków, nie tylko na pogrzebie, ale przede wszystkim w domowych zaciszach.

O śmierci Anny Przybylskiej wypowiedziała się Barbara Kurdej-Szatan. Słowa Basi to miłe zaskoczenie nie tylko dla jej fanów, ale także dla osób krytykujących jej za ostatnie ekscesy. Z tej strony Kurdej-Szatan nie znali.

Basia w najnowszym wywiadzie dla jastrzabpost.pl w sentymentalnych słowach powiedziała, jak poznała Przybylską: Ja ją poznałam na planie naszej reklamy. Kiedy Ania z nami kręciła. To była jedna z jej ostatnich reklam, jeden z ostatnich jej planów zdjęciowych. To było bardzo poruszające przeżycie, bo ona już wtedy była bardzo chora, ale była bardzo silna. Było widać, że ogromnie walczy i to było bardzo poruszające.

Potwierdziła też, że nie żyjąca już aktorka była uwielbiana przez wiele osób: A ja ją wspominam jako aktorkę, jako osobę. Wszyscy ją kochali. Z pewnością słowa te wzruszą fanów Kurdej-Szatan. Czy dzięki temu ociepli także swój wizerunek wśród anty-fanów?

źródło: inf. własna / jastrzabpost.pl

Piotr Paterczyk
Prywatnie wielki fan twórczości Paulo Coelho. Dziennikarz z zamiłowania. Popełniam różne tematy. Nie boje się pisać odważnie i otwarcie.