Krzysztof Jackowski przeraził Polaków. To straszne

Jackowski jasnowidz
Jackowski jasnowidz

Krzysztof Jackowski to najbardziej znany, polski jasnowidz. Pochodzi on z maleńkiego Człuchowa, w województwie pomorskim. 

Miasteczko liczy około 15 tysięcy mieszkańców, ale Krzysztof Jackowski dociera do znacznie większego grona odbiorców. Jego wizje obserwowane są przez miliony Polaków. Już nie raz zdarzyło się, że jasnowidz pomógł w ważnej sprawie.

Krzysztof Jackowski był zaangażowany między innymi w poszukiwanie Piotra Woźniak-Starak na jeziorze Kisajno. Jasnowidz nie odniósł sukcesu, ale za takowy można uznać jego wcześniejszą pomoc organom państwowym. Jackowski wielokrotnie pomógł odnaleźć poszukiwane osoby, czy to żywe, czy niestety martwe. Potwierdza to dużą skuteczność wizji człowieka z Człuchowa, który specjalizuje się właśnie w poszukiwaniu ludzi.

Niedawno w swojej wizji Krzysztof Jackowski odniósł się do wyborów parlamentarnych, które odbędą się 13 października. Jasnowidz przewidział zdecydowane zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości, które według wyborczych sondaży się ziści.

Krzysztof Jackowski: jaka będzie zima 2019/20?

Najnowsza przepowiednia, którą podzielił się z widzami Krzysztof Jackowski wprawiła w osłupienie miliony Polaków. Jasnowidz miał wizję odnośnie zbliżającej się zimy. Złapcie się mocniej foteli – bo to będzie szokująca informacja.

Rozmowa z jasnowidzem ukazała się na kanale YouTube „Krzysztof Dęga Zaprasza”. Krzysztof Jackowski opowiedział autorowi kanału, jaka będzie zima 2019/20. Uważam, że zima będzie ciepła w tym roku – zaczął rozmowę o pogodzie Jackowski. Mam odczucie, że będzie bardzo długa jesień. Jesień zawładnie październik, listopad, grudzień i może też część stycznia – dodał po chwili Jasnowidz. Zima przynajmniej do połowy stycznia będzie jesienna i w miarę dosyć ciepła – zakończył opowieść o swojej wizji.

Globalne ocieplenie?

Czy to oznacza, że pory roku powoli zaczynają się zacierać? Czy może to być początek kolejnej fali globalnego ocieplenia? Prawdziwa zima rzeczywiście nie nadejdzie? Internauci wydaja się być przerażeni przepowiednią jasnowidza i coraz częściej zadają takie pytania w komentarzach. Niektórzy wspominają pamiętne zimy, kiedy na ulicach wsi zalegały metrowe zaspy śniegu, a teraz mówią wprost, że w oczy zagląda perspektywa tylko jednej, czy dwóch pór roku.

Zmiany klimatyczne obserwowane są od połowy XX wieku. Wynikają one z zaburzeń równowagi radiacyjnej Ziemi. Skutkuje to wzrostem średniej temperatury na naszej planecie w porównaniu do lat poprzednich. Do przyczyn zmian klimatu zalicza się z pewnością atmosferyczne gazy cieplarniane, sprzężenie zwrotne oraz aerozole, sadzę, czy czynniki naturalne, jak między innymi aktywność słoneczna oraz wulkany.

Jak wygląda sytuacja Waszym zdaniem, czy rzeczywiście możemy czuć się przerażeni? Globalne ocieplenie to poważny problem? Czy ma to związek z przepowiednią Krzysztofa Jackowskiego o braku zimy 2019/20 z prawdziwego zdarzenia?

źródło: OTOPRESS.PL

Piotr Paterczyk
Prywatnie wielki fan twórczości Paulo Coelho. Dziennikarz z zamiłowania. Popełniam różne tematy. Nie boje się pisać odważnie i otwarcie.