Tadeusz Rydzyk wyjawił swoją tajemnicę. Zaskoczenie

0
Tadeusz Rydzyk
Tadeusz Rydzyk

Tadeusz Rydzyk to polski duchowny, redemptorysta oraz założyciel, a także dyrektor programowy Radia Maryja. To stąd wziął się jego nieoficjalny tytuł Ojciec Dyrektor.

Tadeusz Rydzyk budzi sporo kontrowersji. Przez część osób jest uwielbiany. Inni go wręcz nienawidzą. Z pewnością ma to swoje plusy, jak i minusy. Znany jest nie tylko z działalności duchownej, ale i politycznej. Często wypowiada się publicznie, czy to na antenie swojego radia, czy w innych mediach na tematy polityczne. Nie kryje swojego poparcia dla Prawa i Sprawiedliwości, a także niechęci do tak zwanej totalnej opozycji, jaką jest sojusz Platforma Obywatelska – Koalicja Obywatelska. Redemptorysta już nie raz nie szczędził krytycznych słów pod adresem wielu polityków tej opcji. Mowa tutaj chociażby o Grzegorzu Schetynie, Donaldzie Tusku, czy Ewie Kopacz.

Tadeusz Rydzyk wyjawił tajemnicę

Tymczasem dziś wrócił temat tajemniczego bezdomnego, który podarował Ojcu Dyrektorowi samochód rzekomo marki Maybach. O tym fakcie duchowny poinformował już w styczniu 2018 roku na antenie telewizji TRWAM. Szczegóły zostały owiane tajemnicą. Oprócz zdawkowych informacji, że samochód został podarowany przez zmarłego już bezdomnego o imieniu Stanisław, nie dowiedzieliśmy się niczego więcej. Mimo olbrzymiej ciekawości, ludziom nie udało się ustalić więcej szczegółów. Ba, większość z nich zaczęła nawet powątpiewać w ten scenariusz. Do teraz. Tadeusz Rydzyk postanowił odkryć wszystkie karty. Zaskoczenie jest ogromne. Szczegóły poniżej.

ZOBACZ:
Biedronka ma kłopoty. Ceny mogą znacząco wzrosnąć!

Rydzyk o bezdomnym z Warszawy

Podczas ostatniej audycji „Aktualności dnia” na antenie Radia Maryja, Tadeusz Rydzyk przypomniał sobie więcej szczegółów o tajemniczej sprawie bezdomnego z Warszawy. Pan Stanisław podarował duchownemu samochód 16 lat temu.

Człowiek ten był wykształcony, wychowany przez ciocię, był sierotą. Wydawało się, że wszystko będzie dobrze, ale później został wyrzucony z domu. Jednak i do niego szczęście się uśmiechnęło, bo wygrał w Totolotka – 1 milion 350 tysięcy złotych – czytamy na stronie Super Expressu, który to cytuje wypowiedź duchownego odnośnie tajemniczego darczyńcę. Tadeusz Rydzyk dodał również, że Pan Stanisław zawsze mówił z Radiem Maryja różaniec i podkreślał, że rozgłośnia robi dobrą robotę dla Polski. Brzmi z pewnością sensownie.

Redemptorysta po chwili wyjaśnił, jak wyglądała sprawa z podarowanym samochodem i tu szok – to nie był Maybach! Oto słowa założyciela Radia Maryja. Nienawistnicy, kłamcy zrobili z tego luksusowego Maybacha. Ten niby redaktor z Gazety Pomorskiej pisał, że Ojciec Rydzyk jeździ Maybachem. Ja nawet nie wiedziałem, co to jest Maybach. – zakończył duchowny, cytowany przez SE.

ZOBACZ:
Krzysztof Jackowski mówi wprost. To czeka nas w Polsce

Czy przemawiają do Was tłumaczenia Ojca Dyrektora? Podzielcie się swoimi opiniami!

źródło: OTOPRESS.PL, Super Express