Krzysztof Jackowski: Polska w niebezpieczeństwie!

Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski znany jest z częstych wizji. Wielokrotnie pomógł już poszukiwanym osobom. Tym razem jednak jasnowidz z maleńkiego Człuchowa doznał wizji, która wprawiła miliony rodaków w osłupienie! Czy rzeczywiście grozi nam poważne niebezpieczeństwo?

Przy konfliktach zbrojnych najczęściej wymieniało się do tej pory takie nazwiska, jak: Władimir Putin, Donald Trump, czy Kim Dzong Un. Wspominano też o militarnych zakusach Chin. Tymczasem konflikt zbrojny może wybuchnąć całkiem gdzieś indziej – na Bliskim Wschodzie. Według Krzysztofa Jackowskiego, z tego tytułu również Polska może być w niebezpieczeństwie!

W ostatnich dniach militarną ofensywę przeprowadzają siły zbrojne Turcji. Terenem działań jest północny-wschód Syrii, kontrolowany przez Kurdów. W związku z trwającą – nie bójmy się tego powiedzieć – wojną, przesiedlonych zostało już ponad 50 tysięcy mieszkańców. Przywódca Turcji, Erdogan wymierzył swoje siły w kurdyjskie Ludowe Jednostki Samoobrony. Cierpią jednak przy tym też zwykli obywatele. Turcja została ostrzeżona między innymi przez Donalda Trumpa, by jej działania były „fair”. Swoje zaniepokojenie wyraził również Władimir Putin.

Krzysztof Jackowski miał wizję: Polska w niebezpieczeństwie!

Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego, który powołuje się na swoją wizję, niestety Polska może zaangażować się w ten konflikt zbrojny. Póki co, scenariusz ten wydaje się mało prawdopodobny dla obywateli naszego kraju. Wizja jasnowidza z Człuchowa wprowadziła nas jednak w niemałe zakłopotanie.

Do sytuacji na Bliskim Wschodzie, Jackowski odniósł się na łamach Super Expressu. Jasnowidz powiedział, że już wcześniej przewidywał ten konflikt zbrojny. Jego zdaniem, wszystko może przerodzić się w coś bardzo „gorącego”. Na tym jednak nie koniec złych informacji. Czy czeka nas III Wojna Światowa?

Jackowski powiedział również, że jego zdaniem Turcja działa w porozumieniu ze Stanami Zjednoczonymi, choć gabinet Donalda Trumpa oficjalnie się temu wypiera. W swojej wizji jasnowidz zauważył, że do działań na Bliskim Wschodzie może dołączyć się Izrael.

Bardzo tajemniczo brzmią słowa Krzysztofa Jackowskiego na łamach portalu SE.pl, który odniósł się do sytuacji Polski w kontekście konfliktu na linii Turcja – Iran: Moim zdaniem Polska zaangażuje się w ten konflikt, może nie militarnie, ale nasze terytorium będzie do dyspozycji.

Co to oznacza? Krzysztof Jackowski nie powiedział wprost, że Polska jest w niebezpieczeństwie. Jasnowidz pozostawił pewną nutkę niepokoju. Między wierszami da się to jednak wyraźnie przeczytać. Póki co wizja III Wojny Światowej wydaje się odległa. Jeżeli jednak potwierdzą się słowa Krzysztofa Jackowskiego to może nam grozić konflikt zbrojny.

O innej wizji Jackowskiego, można przeczytać tutaj, gdzie jasnowidz mówi o wynikach  wyborów parlamentarnych.

źródło: Super Express, inf. własna

Piotr Pawlak
Różne tematy, od show-biznesu, przez politykę, a na sporcie kończąc. Lubię docierać tam, gdzie inni nie mają odwagi zaglądać.