Szokująca deklaracja. Wojciech Cejrowski zdradził, na kogo zagłosuje

7
Na kogo zagłosuje Wojciech Cejrowski
Na kogo zagłosuje Wojciech Cejrowski?

Na kogo zagłosuje Wojciech Cejrowski w wyborach parlamentarnych 2019? Podróżnik nie ukrywa, że wybór jest dla niego trudny. Wszystko to dlatego, że „nie ma na kogo głosować”. Dziennikarz wybierze jednak opcję, którą uznał za tak zwane najmniejsze zło.

Co ciekawe, nie będzie to Prawo i Sprawiedliwość. Co prawda do niedawna Cejrowski sympatyzował z tym ugrupowaniem, jednak wszystko szybko się zmieniło. Zakończył współpracę z telewizją publiczną i wprost mówi, że czuje się przez obecny rząd oszukany. Mowa głównie o „całkowitej delegalizacji aborcji”, do której nie doszło.

Wojciech Cejrowski deklaruje zatem, że odda głos na partię „najmniej badziewną”. Mowa o Konfederacji, na której czele stoi Janusz Korwin-Mikke. W jaki sposób swój wybór uzasadnia autor kultowego programu „Boso przez świat”? Cóż… w typowy dla siebie – bardzo barwny.

Na kogo zagłosuje w wyborach Wojciech Cejrowski?

„W Polsce nigdy nie mam na kogo, więc głosuję przeciw. Raz jeden miałem i zagłosowałem na Marka Jurka za dotrzymanie Jego obietnicy w sprawie aborcji (za poparcie MJ wywalili mnie wtedy z Trójki)” – przekazał przed chwilą na Facebooku Wojciech Cejrowski.

ZOBACZ:
Zbliżają się Ferie 2020. Oto promocje na wakacje zimowe

„Na Dudę nie głosowałem – dałem Mu swój głos, ale było to głosowanie PRZECIW Komorowskiemu. Podobnie jak kiedyś głosowałem przeciw Wałęsie i Mazowieckiemu oddając głos na jakiegoś dziada z Peru. (Nawet nie pamiętam nazwiska)” – tłumaczy dalej podróżnik. Następnie wyjaśnia, nie na kogo, a przeciw komu zagłosuje.

„Teraz też nie mam na kogo głosować, ale mam PRZECIW komu. Na komuchów i agentów (KO, SLD, PSL itd.) w oczywisty sposób nie dam głosu. Zostają mi PiS i Konfederacja” – analizuje Wojciech Cejrowski. I od razu zaznacza, że na partię Kaczyńskiego nie zagłosuje.

„PiS wystawił nas do wiatru w sprawie aborcji – zebraliśmy milion podpisów, które PiS zignorował i doprowadził do nieprocedowania tej sprawy. Czyli zagłosuję PRZECIW PiSowi z powodu aborcji” – czytamy.

„Najlepszy z najgorszych wyborów”

Wojciech Cejrowski zdradził wreszcie, że ostatecznie zaufa Konfederacji, choć i do niej ma sporo zastrzeżeń. „Konfederacja też wystawiła mnie do wiatru z aborcją i opowiada nieprawdy na temat wykolegowania prolajferów. Pokazują swoje stare zdjęcia z „marszów dla życia”, ale nie mają lidera, który zastąpiłby Kaję Godek” – wymienia były komentator TVP Info.

ZOBACZ:
Awantura w Polsacie! Jakimowicz ostro do Szumlewicza

„Konfederacja nie jest wiarygodna w kwestii aborcji, ale pośród wszystkich niewiarygodnych partii wydaje się najmniej wadliwa – najlepszy ze złych wyborów. Nie byli jeszcze w Sejmie i przynajmniej zachowują POZORY w sprawie aborcji” – skwitował Cejrowski.

 1. PiS ma kłopoty. Cejrowski ujawnił wszystko przed wyborami
 2. III wojna światowa?! Cała sala zamarła po tych słowach Putina
 3. Wojciech Cejrowski ostro o Konfederacji. Co powiedział?
 4. Lech Wałęsa dostanie szału. Chcą mu odebrać wielkie wyróżnienie!

7 KOMENTARZE

 1. Niedomyty smierdziel uważa, że jak nie weźmie udziału to wybory się nie odbędą, jak zagłosuje na takiego głupiego cwaniak jak on, to co Korwin od razu zostanie prymasem. Jeden wart drugiego.

  6
  1
 2. Niedomyty smierdziel uważa, że jak nie weźmie udziału to wybory się nie odbędą, jak zagłosuje na takiego głupiego cwaniak jak on, to co Korwin od razu zostanie prymasem. Jeden wart drugiego.

  3
  1
 3. cejrowski wystawiles mnie do wiatru-stracony czas kiedy sluchalam Twoich wypowiedzi-potrafiles pieknie klamac i dobrze sie maskowales-ZDRADZILES AGENCIE i nie zaslaniaj sie aborcja bo to smieszne.Wstyd

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here