Magda Gessler zaskoczyła wszystkich tuż przed wyborami!

3
Magda Gessler i wybory

Magda Gessler nadaje w mediach społecznościowych bez przerwy. Gwiazda TVN nie omieszkała również odnieść się do nadchodzących wyborów parlamentarnych. I od razu zaskakuje. Jednych bardzo pozytywnie, innych wręcz przeciwnie.

Kuchenne rewolucje przyniosły Magdzie Gessler tak gigantyczną popularność, że dziś na Facebooku obserwuje ją ponad milion osób! Nic więc dziwnego, że każdy post restauratorki odbija się szerokim echem. Choć w ostatnim czasie nie stroni ona od kontrowersji (po sieci krąży m.in. historia oburzonej klientki po obiedzie u Gessler), to i tak stanowi autorytet dla wielu Polek.

Faktem jest, że nigdy nie wiadomo, w jaki sposób na poszczególne sytuacje i wydarzenia zareaguje Magda Gessler. Zapewne po części ta nieprzewidywalność pozwala kobiecie wciąż utrzymywać się na topie. Co ciekawe, w przeciwieństwie do innych gwiazd TVN-u, Gessler rzadko angażuje się w politykę i wyraża poparcie dla kogokolwiek.

ZOBACZ:
Wojewódzki gejem? Jego przyjaciel zdradził prawdę

Magda Gessler zaskakuje

To podoba się jej fanom, gdyż unika w ten sposób nienawistnych komentarzy. I choć stara się nie mówić Polakom, kogo mają popierać, to w jednym z ostatnich postów na Facebooku zachęca rodaków do pójścia na wybory. Treść jej wpisu może być z lekka zaskakująca, szczególnie dla środowisk narodowo-konserwatywnych. Dlaczego?

Otóż głównie dlatego, że Magda Gessler nie starała się „podprogowo” agitować na korzyść jakiegokolwiek kandydata czy partii politycznej. A przecież mogłaby, bo czyni to większość jej koleżanek i kolegów z największej komercyjnej stacji telewizyjnej.

W ten oto sposób znana restauratorka – jako jedna z niewielu celebrytek – zachęciła do pójścia na wybory i nie oberwała za natrętną agitację, która niestety jest dziś normą. „Możliwość głosowania to nie tylko nasze prawo, ale nasza siła. Pamiętaj, nie głosując, tracisz prawo do narzekania!!! Nawet jeśli mamy obudzić się po wyborach z ręką w nocniku warto wybrać. […] Idźcie na wybory, ja idę” – przekazała Magda Gessler.

ZOBACZ:
Prognoza pogody. TVN ostrzega: nadchodzi...

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że celebryci tacy jak Kuba Wojewódzki, Maja Ostaszewska, Jarosław Kuźniar i wielu innych związanych z TVN, najczęściej wprost popierają ugrupowania przeciwne obecnej władzy. Fakt, że wciąż znajduje się przynajmniej jeden pozytywny wyjątek, musi napawać optymizmem!

 1. Czy w telewizji dobrze płacą? Magda Gessler odpowiada
 2. Klientka wściekła po obiedzie u Gessler. Ujawniła szokującą prawdę
 3. Polki wściekłe na Magdę Gessler! To jej koniec?
 4. Sławomir zakpił z milionów Polaków. Ten wpis zapamiętamy na długo
 5. Roksana Węgiel szczerze o Viki Gabor! Jest nagranie

3 KOMENTARZE

 1. Dalej głosujcie na po propagandę,
  Sprzedawanie się uni i obojętność wobec Polski czekajcie aż zabiorą 500 plus a wiek emerytalny podniosą do 99 lat idioci o taką Polskę walczycie….

 2. Dalej głosujcie na schetyne a tusk przyjedzie i będzie rządził szkoda mi was bo po 500 plus czekacie w kolejce
  Żadnemu z was nie zależy na niezależnej Polsce wiek emerytalny będziecie mieć w wieku 99 lat brawo po hahaha

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here