Sławomir zakpił z milionów Polaków. Ten wpis zapamiętamy na długo

Sławomir Zapała i Kajra
Sławomir Zapała i Kajra /fot. Instagram

Sławomir Zapała, który zasłynął hitem „Miłość w Zakopanem”, coraz śmielej poczyna sobie w mediach społecznościowych. Tuż przed ciszą wyborczą na Instagramie zamieścił post, który bez wątpienia zapamiętamy na długo. Gwiazdor rock polo zakpił z sympatii politycznych milionów Polaków?

Sławomir największy „bum” popularności zanotował latem 2017 roku. To właśnie wtedy „Miłość w Zakopanem” podbiła serca milionów. Utwór można było usłyszeć dosłownie wszędzie. Artysta nie zmarnował szansy i dziś jest już gwiazdą absolutną. Jak pisaliśmy już kilka miesięcy temu, postać Sławomira Zapały została starannie wykreowana.

Mało kto tak dobrze odnajduje się w show-biznesie. Sławomir Zapała „wciągnął” nawet do tego świata swoją żonę – Magdalenę „Kajrę” Kajrowicz”. Przez lata zarówno artysta, jak i jego przaśne przeboje były przez Polaków uwielbiane. Były jednymi z niewielu elementów mainstreamu, które zamiast nas dzielić – łączyły.

Sławomir Zapała przesadził?

Wszystko wskazuje jednak na to, że zajdą poważne zmiany. Dotyczyć będą wizerunku Sławomira Zapały. Nigdy przecież nie mieszał się w politykę. Aż przyszedł ten jeden październikowy wieczór, tuż przed ciszą wyborczą. Zobaczyliśmy na Instagramie wpis artysty rock polo, który nie pozostawia złudzeń.

Ze względu na obowiązującą dziś ciszę wyborczą, nie możemy objaśnić, co dokładnie mógł mieć na myśli Sławomir Zapała. Nie jest jednak trudno się tego domyślić. W serwisie Instagram pojawiła się fotografia, gdzie gwiazdor rock polo siedzi w luksusowym samochodzie wraz ze swoją małżonką. Jak dowiadujemy się z opisu, to Maybach, którym rzekomo miał wozić się ojciec Tadeusz Rydzyk. A przecież redemptorysta z Torunia jest często przywoływany, by kpić z pewnych środowisk politycznych. Środowisk, które cieszą się dziś w Polsce poparciem milionów Polaków…

Taki zbieg okoliczności nie byłby czymś nieprawdopodobnym, gdyby nie wymowny komentarz Sławomira Zapały. „Pomyłka” wtrącona w słowo, które powinno brzmieć „zaryzykowałem” nie pozostawia złudzeń. „Cześć tu Sławomir. Zarydzykowałem przejażdżkę maybachem” – napisał artysta. Podprogowy przekaz może być tylko jeden. Tym bardziej, że post pojawił się tuż przed wyborami parlamentarnymi.

Czy to kolejny artysta, który już wkrótce będzie angażował się w politykę? Jeżeli wybierze tę drogę, to bez wątpienia straci miliony fanów. Niestety, wykorzystywanie popularności do celów politycznych staje się dziś normą. Większość celebrytów nie opowiada się jednak po stronie sił konserwatywnych.

  1. Sławomir Zapała ukrywał to latami. Szokująca prawda ujawniona
  2. Kajra (żona Sławomira) zszokowała fanów. Pokazała to wszystkim
  3. Gang Słodziaków w Biedronce. Wiemy, ile wydasz za jedna maskotkę. SZOK!
  4. Roksana Węgiel szczerze o Viki Gabor! Jest nagranie
  5. Sławomir ujawnił, jak jego muzyka działa na dzieci. „Piszą do mnie matki”
OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: redakcja@otopress.pl
24
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x