Krzysztof Jackowski mówi wprost: grozi nam wojna!

Jackowski jasnowidz
Jackowski jasnowidz

Świat zamarł. Turcja toczy otwartą wojnę w Syrii, która skierowana jest głównie na północny-wschód kraju, kontrolowany przez Kurdów. Syryjscy Kurdowie w odwecie bombardują przygraniczne miasta Turcji. Przepowiednia, którą podzielił się Krzysztof Jackowski zapowiada eskalacje konfliktu.

Konflikt już się zaostrza. Choć Amerykanie, póki co oficjalnie nie zaangażowali się w działania wojenne na Bliskim Wschodzie, to Pentagon w ostrych słowach wypowiedział się o ofensywie tureckiej armii. Ich zdaniem, Turcy ostrzelali także jednostki wojsk amerykańskich. Wszystkiemu zaprzeczyło jednak wojsko Erdogana.

Krzysztof Jackowski wybuchnięcie konfliktu na Bliskim Wschodzie przewidział już dwa miesiące temu – Mniej więcej dwa miesiące temu wypowiadałem się na swoim kanale, że zacznie się coś poważnego na terenie Bliskiego Wschodu. Coś, co zacznie być bardzo niepokojące. – powiedział w najnowszym wideoblogu jasnowidz.

Krzysztof Jackowski o III wojnie światowej

Trzeba się temu przyglądać. Dlatego, że jest to otwarta wojna Turcji, która może mieć różne konsekwencje. Kurdowie to naród bardzo uparty i z tego może wyjść coś o wiele gorszego. – rozpoczął opowieść o swojej przepowiedni jasnowidz z Człuchowa. Czy wizja Krzysztofa Jackowskiego może oznaczać, że szykuje się nam III wojna światowa? Mamy nadzieję, że nie.

Jasnowidz krytycznie wypowiedział się o reakcji świata, a raczej jej braku na militarną ofensywę Turcji – Świat na takie decyzje, o takiej wojnie zdaje się, że ma mało do powiedzenia. Nadal nie widać żadnych ruchów chociażby ONZ-u. Przecież Państwo Tureckie napada na jakąś nację narodowościową. Napada ich, zaczęła się wojna.

Kolejne słowa, które powiedział w wideoblogu Krzysztof Jackowski budzą jeszcze większy niepokój. Między wierszami da się wyczytać, że konflikt może przerodzić się także w działania zbrojne na terenie Europy. To bardzo blisko granic Polski. Problem Bliskiego Wschodu dotyczy nas mocno, nas Europejczyków bardzo mocno. – skwitował jasnowidz.

Coraz mniej jest jedności jeśli chodzi o Bliski Wschód. Jest jeszcze sprawa Iranu, która jest sprawą niezałatwioną – mówi dalej Krzysztof Jackowski, o kolejnych zagrożeniach nieopodal Syrii.

III wojna światowa według Krzysztofa Jackowskiego?

Internauci są przerażeni wizją jasnowidza. Krzysztof Jackowski przecież już dwa miesiące temu przewidział konflikt na Bliskim Wschodzie. Teraz, w swojej najnowszej wizji jeszcze bardziej szokuje. Jasnowidz spekuluje, że może nastąpić poważna eskalacja konfliktu zbrojnego – Cała sytuacja na Bliskim Wschodzie nic nas nie obchodzi, nie interesujemy się tym. Patrzymy egoistycznie i żyjemy własnym życiem. Wydaje nam się, że nic dookoła nas się nie dzieje.  To co się dzieje na Bliskim Wschodzie w tej chwili, to powodowanie zarzewia na coś więcej. Sytuacja może wymknąć się spod kontroli z biegiem czasu. Może to doprowadzić do konfliktu międzynarodowego, który może mieć bardzo duży, wręcz ogromny wpływ na Europę. Tego się obawiam. To nie jest strasznie, ja mówię o faktach. To się dzieje w tej chwili. – zakończył Jackowski.

Mamy nadzieję, że czarny scenariusz, jakim byłaby III wojna światowa się nie sprawdzi. Wszyscy ściskamy kciuki, by przewidziane przez Krzysztofa Jackowskiego działania zbrojne na Bliskim Wschodzie jak najszybciej się zakończyły. Eskalacja konfliktu na Europę byłaby już sporym, bezpośrednim zagrożeniem dla Polski. Oby do tego nigdy nie doszło.