Gwiazdor „Kiepskich” w fatalnym stanie. Wyciekły druzgocące zdjęcia

0
Polsat Świat Według Kiepskich Bartosz Żukowski Ryszard Kotys

„Świat według Kiepskich”. Ta produkcja telewizji Polsat na przestrzeni lat zaskarbiła sobie sympatię milionów Polaków. Andrzej Grabowski, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Bartosz Żukowski i inni aktorzy to właśnie temu sitcomowi zawdzięczają swoją gigantyczną popularność.

Ryszard Kotys, odtwórca roli Paździocha czuje się coraz słabiej. To właśnie o nim w ostatnich miesiącach rozpisywała się prasa. Niedawno jednak Polsat wydał oświadczenie, w którym przekonuje, że sędziwy aktor jeszcze popracuje na planie kultowego sitcomu.

Widzów ciekawią jednak losy pozostałych aktorów popularnej produkcji. Nie od dziś wiadomo, jak skomplikowaną sytuację rodzinną ma Bartosz Żukowski. Odtwórca roli Waldusia, syna Ferdka Kiepskiego, musiał przez wiele lat walczyć z byłą żoną. Charakterystyczny aktor stał się – głównie za sprawą mediów plotkarskich – skandalistą. Zupełnie odwrotnie, niż Andrzej Grabowski czy Dariusz Gnatowski. O tych gwiazdach serialu „Świat według Kiepskich” pisze się niemal wyłącznie pozytywnie.

Podobnie dobrą renomą cieszy się wspomniany wyżej Ryszard Kotys. Natomiast Bartosz Żukowski to postać kontrowersyjna. Wielu stara się go zrozumieć, jednak znakomita większość internautów i komentatorów piętnuje go za rzekomo nieregulowane zaległości alimentacyjne. Kilka miesięcy temu serialowy Walduś wszystko wyjaśnił, o czym informowaliśmy.

Gwiazdor serialu „Świat według Kiepskich” w złym stanie

Jeśli ktoś zastanawia się, jak aktor znosi ciągłe ataki i brak zrozumienia, spieszymy z informacjami. Niestety, nie są one zbyt dobre. Dziennikarze serwisu pudelek.pl zdobyli bowiem zdjęcia, na których idealnie widać, jak życiowe problemy wyniszczają Bartosza Żukowskiego.

ZOBACZ:
Młody Ryszard Kotys. Tak wyglądał 30-letni Paździoch z "Kiepskich"!

„Bartosz Żukowski, znany głównie z roli Waldusia Kiepskiego w serialu „Świat według Kiepskich”, już od dobrych kilku lat nie kojarzy się nikomu z żadnymi nowymi dokonaniami aktorskimi, a wyłącznie z sądowymi bataliami z małżonką” – czytamy w publikacji serwisu plotkarskiego.

Dziennikarzom udało się przyłapać gwiazdora telewizji Polsat na mieście. Snuł się na elektrycznej hulajnodze, a na jego twarzy widać było zmęczenie i wielki smutek. Zauważają to nawet czytelnicy „Pudelka”. „Biedny, od lat cierpi na depresję, niestety nie ułożyło mu się w życiu. Walduś trzymamy za Ciebie kciuki” – czytamy w komentarzach.

źródło: pudelek.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here