Paweł Kukiz ma problemy zdrowotne. Córka potwierdza

4
Paweł Kukiz
Fot. Wikimedia/Silar

Poznaliśmy już oficjalne wyniki wyborów parlamentarnych w Polsce. Czas kampanii wyborczej to okres niezwykle trudny dla wszystkich polityków – bez względu na to, z jakiej opcji pochodzą. Przekonał się o tym Paweł Kukiz, który ma problemy zdrowotne. Wszystko potwierdziła jego córka.

Koalicja Polska, złożona między innymi z Polskiego Stronnictwa Ludowego i ruchu Kukiz’15 dostała się do parlamentu. Ugrupowanie w wyborach do sejmu uzyskało 8,55% wszystkich głosów. Oznacza to, że w ławach poselskich zasiądzie 30 posłów z ramienia PSL-u i ruchu Kukiz’15. Do sejmu dostał się także Paweł Kukiz, dla którego będzie to druga kadencja z rzędu. Polityk, a także piosenkarz uzyskał 23 468 głosów w Opolu.

Zdrowie Pawła Kukiza

Niepokojące informacje o Pawle Kukizie w programie „Dzień Dobry TVN” przekazała jego córka – Pola Kukiz. Jej zdaniem Paweł Kukiz jest mocno wymęczony kampanią wyborczą. Uwagę przykuwają zwłaszcza jej słowa dotyczące ostatnich dni przed wyborami – Tata w ogóle nie jadł, nie spał. Był już tak zmęczony, że ledwo żywy. To tylko potwierdza, jak bardzo stresująca i wymęczająca jest kampania wyborcza. Mamy nadzieję, że polityk szybko dojdzie do pełnej kondycji, by móc pracować jak najlepiej w parlamencie – dla swoich wyborców i nie tylko.

ZOBACZ:
Poród w Rolnik szuka Żony! Anna urodziła!

W programie emitowanym na TVN-ie, córka polityka wyjawiła także więcej szczegółów, a także problemów, z którymi musiał zmagać się w czasie kampanii wyborczej Paweł Kukiz. – Tata był do tego stopnia zestresowany, że gdy mama wysyłała mu kolejny hejt – „zobacz, Pawełku, co znowu ktoś napisał” – to zablokował ją na Facebooku i powiedział: ‚Uważaj, Gośka, bo dostaniesz banana w sms-y, jak jeszcze dalej będziesz mi to wysyłała”. Po chwili Pola dodała też – Był strasznie zmęczony.

Paweł Kukiz w oczach córki

Paweł Kukiz ma spore uznanie w oczach córki, co Pola potwierdziła, występując w „DD TVN” – Tata nie poddaje się i dąży do celu, który już dawno sobie założył. Mimo że ludzie „hejtują” drogę, którą wybrał.

Jesteśmy już po wyborach parlamentarnych, a zatem teraz nieco odpoczynku dla polityków. Oby ten czas wykorzystał również Paweł Kukiz i zregenerował się w odpowiedni sposób. Nie ma przecież nic ważniejszego, niż zdrowie, o czym pisał przecież sam Jan Kochanowski.

ZOBACZ:
13 emerytura. Oto, ile dostaną od ZUS emeryci

źródło: inf. własna / Dzień Dobry TVN / Pomponik.pl

4 KOMENTARZE

  1. Nie ma słowa „wymęczające”w języku polskim.Zadziwia mnie jak inernetowi dziennikarze za wszelką cenę chca ulepszać nasz trudny język, bardzo proszę o większą dbałość o poprawność językową. Tysiące Was czytają dziennie i uczą się „nowomowy”.Pozdrawiam Pana Pasterczyka i życzę sukcesów dziennikarskich z uwzględnieniem poprawności językowej

    1
    1
  2. Popieralam cały czas Kukiza,ale teraz mi wstyd,że okazał się zdrajcą zdradził swoich wyborców i ideały,widocznie ich nie miał,wstyd mi🎷że zaufałam,takiemu człowiekowi o niskich pobudkach,a ten Tyszka kret,zrobił swoje w partii Kukiz,pewnie to podstawiony komuch

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here