Doda chudnie w oczach. Co się dzieje z piosenkarką?

1
Doda dieta
Doda

Choć wielu osobom wydawało się, że Doda lata świetności ma już za sobą, to piosenkarka nic sobie z tego nie robi. Dorota Rabczewska, bo tak właściwie nazywa się gwiazda, od jakiegoś czasu znów pojawia się regularnie na czołówkach gazet. Tym razem jednak wyraźnie schudła i to wcale nie dieta.

Na jej koncertach zawsze dopisuje publiczność, a sama Doda czuje się w show-biznesie, jak ryba w wodzie. Ostatnio jednak tabloidy zauważyły coś niepokojącego, a mianowicie nagłą stratę wagi przez piosenkarkę.

Gwiazda potwierdziła te plotki w wywiadzie na łamach Super Expressu – Patrzę na swoje nowe zdjęcia i widzę, że jestem chuda. Ważę już tylko jakieś 51 kg – powiedziała wprost Rabczewska.

Co się dzieje z Dodą?

Uspokajamy fanów piosenkarki. Doda ma się dobrze i z jej organizmem nie dzieje się nic niepokojącego. Choć rzeczywiście, spoglądając na najnowsze zdjęcia gwiazdy można zauważyć, że straciła ona sporo na wadze – w bardzo krótkim odstępie czasu.

ZOBACZ:
Zbliżają się Ferie 2020. Oto promocje na wakacje zimowe

Co jest tego przyczyną? Otóż chodzi o … aparat ortodontyczny. Brzmi zagadkowo, ale wszystko wyjaśniła sama Doda. – Zawsze chciałam założyć aparat, bo miałam problem ze zgryzem, ale zawsze było coś ważniejszego – teledysk albo program. A teraz jestem na etapie, kiedy zdrowie jest dla mnie najważniejsze – powiedziała w rozmowie z SE.

Doda potwierdza także, że aparat powoduje u niej problemy z jedzeniem, co owocuje stratą na wadze – Przez pierwsze dwa tygodnie zęby bolą dosyć mocno i nie można gryźć nic twardego, ciągnącego się. Można zapomnieć o mięsie. Je się tylko papkowate – czytamy w dalszej części wywiadu, który piosenkarka udzieliła wspomnianemu tabloidowi.

Doda o diecie ekspresowej

Nie obyło się również bez „nutki” kontrowersji, do czego Dorota Rabczewska już przyzwyczaiła – Jeśli ktoś chce schudnąć, to jest to najlepsza dieta ekspresowa. – skwitowała. Należy to brać jednak z dystansem. Diety ekspresowe nie służą organizmowi i zazwyczaj powodują tylko krótkotrwały efekt, który w dużej mierze może odbić się na naszym zdrowiu.

ZOBACZ:
13 emerytura. Oto, ile dostaną od ZUS emeryci

źródło: OTOPRESS.PL / Super Express

Przeczytaj także:
Paweł Kukiz ma problemy zdrowotne. Córka potwierdza
Gwiazdor „Kiepskich” w fatalnym stanie. Wyciekły druzgocące zdjęcia
Dawid Kostecki i jego samobójstwo. Nowe śledztwo

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here