Krzysztof Jackowski miał kolejną, koszmarną wizje

Znany jasnowidz Krzysztof Jackowski kolejny raz miał straszliwą wizję. Mamy nadzieję, że nie spełni się ona. Tym razem, według jasnowidza z Człuchowa zagrożona może być cała Europa! Szykuje się III wojna światowa?

Krzysztof Jackowski mówi wprost – zagrożona jest cała Europa, w tym także Polska. Te słowa wprowadziły w zaniepokojenie mnóstwo Internautów. Ludzie pytają wprost, czy czeka nas III wojna światowa?

Jasnowidz już jakiś czas temu przewidział eskalację konfliktu na Bliskim Wschodzie. W marcu bieżącego roku powiedział, że na Bliskim Wschodzie dojdzie do działań zbrojnych. Dodał także, że konflikt ten poróżni Stany Zjednoczone i Turcję. Ta wizja niestety się sprawdziła. Turcja rozpoczęła ataki na Kurdów w Syrii. Poważnie zaangażować w konflikt mogą się także Stany Zjednoczone, czy Iran. Obojętna nie pozostaje także Rosja, która bacznie przygląda się sytuacji na Bliskim Wschodzie. Do czego to wszystko doprowadzi?

Jest bardzo poważne zagrożenie wojenne. Kto by pomyślał, że Stany Zjednoczone i Turcja się poróżnią? Dzieją się rzeczy, które w bardzo niedługim czasie mogą nam utrudnić w Europie życie – mówi wprost Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski o III wojnie światowej

Jasnowidz z Człuchowa już w marcu przewidział sytuację Syrii, a także poróżnienie Stanów Zjednoczonych i Turcji. – To było mało prawdopodobne w marcu, kiedy to przewidziałem. Nikt tego wtedy nie przypuszczał. Jak zatem można mówić o błędnych wizjach przedstawianych przeze mnie? – mówi Jackowski. Moment konfliktu Turcji i Stanów Zjednoczonych może być zapowiedzią do czegoś gorszego. Tego się boję. Wydarzy się jakaś masakra. Będzie się mówiło o słowie masakra – opowiada o swoich przeczuciach Krzysztof Jackowski. Konflikt się zaogni i będzie coraz gorzej – mówi wprost jasnowidz.

Dla mnie to co zrobił Pan Trump. Zostawił Kurdów, którzy de facto pomagali mu w walce z ISIS. I on tak raptownie zostawia ich samych. Samych, na pastwę losu, wiedząc, że Turcy ich zaatakują. Dla mnie to jest dziwne i zastanawiające – kontynuuje podczas swojego wideobloga Jackowski.  Wojna przy granicy Turcji już się zaczęła. Czy nie chodzi tutaj o to, żeby zdestabilizować ponownie sytuację w Syrii? Żeby wywołać ponownie wojnę, a w tle mamy Iran. Sytuacja jest bardzo poważna. – zastanawia się jasnowidz. Czy Jackowski mówi o III wojnie światowej?

Krzysztof Jackowski stwierdził także, że konflikty w Syrii, Turcji i ewentualnie w Iranie mogą bezpośrednio dotknąć również Europę i Polskę. Problem Bliskiego Wschodu dotyczy nas mocno, bardzo mocno. Konflikt ten może odbić się rykoszetem na Europę i Polskę – mówi wprost wizjoner z Człuchowa. Mamy nadzieję, że czarny scenariusz, jakim byłaby III wojna światowa nigdy się nie sprawdzi.

Piotr Pawlak
Piotr Pawlakhttp://www.otopress.pl
Różne tematy, od show-biznesu, przez politykę, a na sporcie kończąc. Lubię docierać tam, gdzie inni nie mają odwagi zaglądać.

33 KOMENTARZE

 1. W tym stanie Jackowski powinien korzystać z pomocy poradni psychiatrycznej. Upowszechnienie jego głębokiej depresji i czarnowdztwa nie służy zdrowiu, chyba że chodzi tylko o kasę. Tegoroczna zima będzie śnieżna, szczególnie w górach!!!

  8
  5
 2. Redaktorze szanowny proszę iść do szkoły i się doksztalcic, może tam Pana nauczą zajmować się przydatnymi rzeczami niż tym nic nie potrafiącym jasnowidzem. ?

  5
  1
 3. Koleś znalazł sposób na kasę i piepszy. Każdy by tak robił, i ja i Ty, każdy, ważne by kasa się zgadzała.
  W Polsce czegoś takiego brakowało i koleś zwęszył interes.
  Jakoś wrzesień minął bez żadnego incydentu, a gadał że wybuchnie 3 wojna światowa, pewnie pazdziernik, listopad, grudzień, styczeń itp minie podobnie.
  Wszystko dopasowuje a wystarczy tylko tv oglądać lub prasę czytać, by stwierdzić że nic nowego nie wnosi.
  Jego przepowiednie to tak samo jak pogoda za miesiąc, słońce lub deszcz 50% szansy że się uda. Jak się uda to wielkie wooow … prorok, a jak się nie uda to teksty typu, że nie do końca czas gra tu rolę… ściema i tyle ale ważne że pieniądze się zgadzają.

  12
 4. Wy naprawdę w to wierzycie? Bo ja nie. Niech Pan Jackowski idzie się podszkolić bo to co on teraz mówi czy piszą to jest kłamstwo. Ja nigdy w to nie wierzę.

 5. Wy naprawdę w to wierzycie? Bo ja nie. Niech Pan Jackowski idzie się podszkolić bo to co on teraz mówi czy piszą to jest kłamstwo. Ja nigdy w to nie wierzę. Po prostu KŁAMSTWO? CZY III WOJNA ŚWIATOWA MOŻE BYĆ W POLSCE CHYBA NIE NARAZIE JEST W STANACH GDZIEŚ. NIECH PAN JACKOWSKI W GŁOWĘ SIĘ PUKNIE.

 6. A jak przyśnią mu się latające świnie?
  To będziemy chodzić że stalowymi parasolkami, żeby nie dostać prosiakiem z nieba??? ????

 7. Krzysiu zaimij się pogodą już cię prosiłem ? bez twojej pomocy ludzie i tak mokną na deszczu , a z twoją będzie o paru więcej ? . Modlę się o twoje zdrowie psychiczne , tu już nie pomoże żaden psychiatra , może czasem egzorcysta ?.

 8. Krzysiu zaimij się pogodą już cię prosiłem ? bez twojej pomocy ludzie i tak mokną na deszczu , a z twoją będzie o paru więcej ? . Modlę się o twoje zdrowie psychiczne , tu już nie pomoże żaden psychiatra , może czasem egzorcysta ?.

 9. Weźcie już dajcie sobie spokój nic się gościowi nie sprawdza szkoda tego czytać . Podobno PiS miał mieć mega przewagę w wyborach a było ledwo co i do senatu lipa . Wydaje mi się że Jackowski nie widzi jasno tylko na zasadzie obserwacji co się dzieje na świecie obstawia

 10. Ja to myslę żeby ten Pan udał się do psychiatry-wkońcu.Bo juz niemoge patrzeć na to jak go pokazują…i te jego przepowiednie.

 11. Powinno się spisywać i egzekwować pierdoły jakie on wypowiada. Trump zniósł wizy, po wyborze go na prezydenta jackowski powiedział że na pewno nie zniosą wiz, z resztą nie trzeba daleko szukać dopiero we wrześniu miała być już wojna z iranem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze informacje

Nieprawdopodobnie niska cena truskawek. Nawet 3 złote za kilogram

Miłośnicy czerwonych i soczystych owoców będą zachwyceni, ponieważ ich cena cyklicznie spada. W niektórych miejscach można je nabyć już za kilka złotych. Sprawdźmy w...

ZOBACZ KONIECZNIE

Nieprawdopodobnie niska cena truskawek. Nawet 3 złote za kilogram

Miłośnicy czerwonych i soczystych owoców będą zachwyceni, ponieważ ich cena cyklicznie spada. W niektórych miejscach można je nabyć już za kilka złotych. Sprawdźmy w...

Lato 2020 będzie naprawdę ekstremalne. Lepiej odpuścić wakacje w Polsce

Każdego dnia robi się coraz cieplej, a obostrzenia są sukcesywnie znoszone. Taki rozwój sytuacji skłania wielu rodaków do planowania wakacyjnych wyjazdów. Jednak lato 2020...

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Nieprawdopodobnie niska cena truskawek. Nawet 3 złote za kilogram

Miłośnicy czerwonych i soczystych owoców będą zachwyceni, ponieważ ich cena cyklicznie spada. W niektórych miejscach można je nabyć już za kilka złotych. Sprawdźmy w...

Natalia Kukulska żegna mężczyznę bliskiego jej sercu. „Dowiedziałam się dziś”

Śmierć bliskiej osoby zawsze jest tragedią, która pozostawia w naszym sercu ogromną ranę. Natalia Kukulska musiała pożegnać mężczyznę, który całkowicie odmienił jej życie. W mediach...

Kamil Stoch w trudnej sytuacji. Lekarz kadry mówi wprost

Cały czas trwa odmrażanie polskiego sportu. W związku z tym, pod koniec maja na skocznię wrócili polscy skoczkowie narciarscy. W tej liczbie, nasz najbardziej...

Biedronka wprowadza zmiany. Nowe stroje w kolorystyce znanego owada to HIT

Przez wiele lat pracownicy sieci sklepów Biedronka musieli nosić na sobie z góry narzucone stroje w odcieniu zieleni. Dzięki nim byli rozpoznawani pośród klientów...

Lato 2020 będzie naprawdę ekstremalne. Lepiej odpuścić wakacje w Polsce

Każdego dnia robi się coraz cieplej, a obostrzenia są sukcesywnie znoszone. Taki rozwój sytuacji skłania wielu rodaków do planowania wakacyjnych wyjazdów. Jednak lato 2020...