Krzysztof Jackowski miał kolejną, koszmarną wizje

33
Krzysztof Jackowski, III wojna światowa

Znany jasnowidz Krzysztof Jackowski kolejny raz miał straszliwą wizję. Mamy nadzieję, że nie spełni się ona. Tym razem, według jasnowidza z Człuchowa zagrożona może być cała Europa! Szykuje się III wojna światowa?

Krzysztof Jackowski mówi wprost – zagrożona jest cała Europa, w tym także Polska. Te słowa wprowadziły w zaniepokojenie mnóstwo Internautów. Ludzie pytają wprost, czy czeka nas III wojna światowa?

Jasnowidz już jakiś czas temu przewidział eskalację konfliktu na Bliskim Wschodzie. W marcu bieżącego roku powiedział, że na Bliskim Wschodzie dojdzie do działań zbrojnych. Dodał także, że konflikt ten poróżni Stany Zjednoczone i Turcję. Ta wizja niestety się sprawdziła. Turcja rozpoczęła ataki na Kurdów w Syrii. Poważnie zaangażować w konflikt mogą się także Stany Zjednoczone, czy Iran. Obojętna nie pozostaje także Rosja, która bacznie przygląda się sytuacji na Bliskim Wschodzie. Do czego to wszystko doprowadzi?

ZOBACZ:
Zbliżają się Ferie 2020. Oto promocje na wakacje zimowe

Jest bardzo poważne zagrożenie wojenne. Kto by pomyślał, że Stany Zjednoczone i Turcja się poróżnią? Dzieją się rzeczy, które w bardzo niedługim czasie mogą nam utrudnić w Europie życie – mówi wprost Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski o III wojnie światowej

Jasnowidz z Człuchowa już w marcu przewidział sytuację Syrii, a także poróżnienie Stanów Zjednoczonych i Turcji. – To było mało prawdopodobne w marcu, kiedy to przewidziałem. Nikt tego wtedy nie przypuszczał. Jak zatem można mówić o błędnych wizjach przedstawianych przeze mnie? – mówi Jackowski. Moment konfliktu Turcji i Stanów Zjednoczonych może być zapowiedzią do czegoś gorszego. Tego się boję. Wydarzy się jakaś masakra. Będzie się mówiło o słowie masakra – opowiada o swoich przeczuciach Krzysztof Jackowski. Konflikt się zaogni i będzie coraz gorzej – mówi wprost jasnowidz.

Dla mnie to co zrobił Pan Trump. Zostawił Kurdów, którzy de facto pomagali mu w walce z ISIS. I on tak raptownie zostawia ich samych. Samych, na pastwę losu, wiedząc, że Turcy ich zaatakują. Dla mnie to jest dziwne i zastanawiające – kontynuuje podczas swojego wideobloga Jackowski.  Wojna przy granicy Turcji już się zaczęła. Czy nie chodzi tutaj o to, żeby zdestabilizować ponownie sytuację w Syrii? Żeby wywołać ponownie wojnę, a w tle mamy Iran. Sytuacja jest bardzo poważna. – zastanawia się jasnowidz. Czy Jackowski mówi o III wojnie światowej?

ZOBACZ:
Zbliżają się Ferie 2020. Oto promocje na wakacje zimowe

Krzysztof Jackowski stwierdził także, że konflikty w Syrii, Turcji i ewentualnie w Iranie mogą bezpośrednio dotknąć również Europę i Polskę. Problem Bliskiego Wschodu dotyczy nas mocno, bardzo mocno. Konflikt ten może odbić się rykoszetem na Europę i Polskę – mówi wprost wizjoner z Człuchowa. Mamy nadzieję, że czarny scenariusz, jakim byłaby III wojna światowa nigdy się nie sprawdzi.

33 KOMENTARZE

 1. W tym stanie Jackowski powinien korzystać z pomocy poradni psychiatrycznej. Upowszechnienie jego głębokiej depresji i czarnowdztwa nie służy zdrowiu, chyba że chodzi tylko o kasę. Tegoroczna zima będzie śnieżna, szczególnie w górach!!!

  7
  5
 2. Redaktorze szanowny proszę iść do szkoły i się doksztalcic, może tam Pana nauczą zajmować się przydatnymi rzeczami niż tym nic nie potrafiącym jasnowidzem. 😉

  5
  1
 3. Koleś znalazł sposób na kasę i piepszy. Każdy by tak robił, i ja i Ty, każdy, ważne by kasa się zgadzała.
  W Polsce czegoś takiego brakowało i koleś zwęszył interes.
  Jakoś wrzesień minął bez żadnego incydentu, a gadał że wybuchnie 3 wojna światowa, pewnie pazdziernik, listopad, grudzień, styczeń itp minie podobnie.
  Wszystko dopasowuje a wystarczy tylko tv oglądać lub prasę czytać, by stwierdzić że nic nowego nie wnosi.
  Jego przepowiednie to tak samo jak pogoda za miesiąc, słońce lub deszcz 50% szansy że się uda. Jak się uda to wielkie wooow … prorok, a jak się nie uda to teksty typu, że nie do końca czas gra tu rolę… ściema i tyle ale ważne że pieniądze się zgadzają.

  12
 4. Wy naprawdę w to wierzycie? Bo ja nie. Niech Pan Jackowski idzie się podszkolić bo to co on teraz mówi czy piszą to jest kłamstwo. Ja nigdy w to nie wierzę.

 5. Wy naprawdę w to wierzycie? Bo ja nie. Niech Pan Jackowski idzie się podszkolić bo to co on teraz mówi czy piszą to jest kłamstwo. Ja nigdy w to nie wierzę. Po prostu KŁAMSTWO? CZY III WOJNA ŚWIATOWA MOŻE BYĆ W POLSCE CHYBA NIE NARAZIE JEST W STANACH GDZIEŚ. NIECH PAN JACKOWSKI W GŁOWĘ SIĘ PUKNIE.