Krzysztof Jackowski mówi wprost. To czeka nas w Polsce

3
Krzysztof Jackowski - aktualna sytuacja w Polsce. Wybory prezydenckie, a także rząd PiS.

Krzysztof Jackowski przyzwyczaił nas do poszukiwania zaginionych osób. Jednak od pewnego czasu specjalizuje się także w innych dziedzinach życia, jak na przykład prognozowanie pogody, konfliktów zbrojnych, czy nawet polityka. Jasnowidz tym razem wziął na celownik Wybory Prezydenckie 2020. Kto je wygra, Andrzej Duda, czy Donald Tusk?

Krzysztof Jackowski w swojej najnowszej wizji przepowiada właśnie, jakim wynikiem zakończy się batalia o urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Zacznijmy od tego, kiedy odbędą się Wybory Prezydenckie 2020? Póki co nie jest jeszcze oficjalnie znana ich data. Biorąc jednak pod uwagę doświadczenie życiowe i różne okoliczności, pewne jest to, że odbędą się na wiosnę.

Kiedy Wybory Prezydenckie 2020?

Aktualnie Prezydentem naszego kraju jest Andrzej Duda. Jego kadencja kończy się w sierpniu 2020 roku. O terminie rozpisania nowych wyborów prezydenckich decyduje Marszałek Sejmu. Swoje regulacje posiada także w tej kwestii Konstytucja RP. Mówi ona to tym, że Wybory Prezydenckie mogą odbyć się nie wcześniej niż 100 dni, a także nie później niż 75 dni przed końcem kadencji obecnie urzędującego Prezydenta – Andrzeja Dudy. Zgodnie z tymi wytycznymi, możemy być pewni wyborów na wiosnę. Prawdopodobnie pod koniec kwietnia, lub w maju. Jasnowidz Krzysztof Jackowski już pokusił się o przewidzenie ich wyniku i tutaj mamy – uwaga – zaskoczenie!

ZOBACZ:
13 emerytura. Oto, ile dostaną od ZUS emeryci

Krzysztof Jackowski typuje wybory prezydenckie 2020

Znany jasnowidz, Krzysztof Jackowski w wideoblogu na stronie Super Expressu, mówi o sytuacji, jaką przyniosą Wybory Prezydenckie w 2020 roku. – Sytuacja groźna dla obecnego Prezydenta, to postać pana Donalda Tuska – rozpoczyna tajemniczo jasnowidz z Człuchowa. Po chwili, na moment przenosi się do pozostałych potencjalnych kandydatów. Konkretnie zabiera głos w sprawie Roberta Biedronia – Pan Biedroń nawet, jeżeli by kandydował, to nie uzyska zgody społeczeństwa polskiego, na to by był Prezydentem. I tyle o Panu Biedroniu.

Jasnowidz szybko wraca do tematu potencjalnej rywalizacji Andrzeja Dudy z Donaldem Tuskiem. Krzysztof Jackowski próbuje scharakteryzować elektorat obecnie urzędującego Prezydenta – Pan Prezydent Duda ma swój stały elektorat. Z tym, że jak widzimy po ostatnich wyborach do parlamentu, ten stały elektorat okazuje się niebezpieczny. On nie przyrasta, a stoi w miejscu. Wystarczy, że stary elektorat się znudzi i powie „eee, nie idę na wybory”. Dalej jasnowidz mówi o poparciu społecznym, zarówno Prezydenta Dudy, jak i Donalda Tuska – Prezydent Duda tak, jak ma wielu zagorzałych zwolenników, tak i ma wielu zagorzałych hejterów. Podobnie, ale w drugą stronę, działa to w przypadku Pana Tuska.

Krzysztof Jackowski: to czeka nas wiosną w Polsce

Jackowski dla Super Expressu mówi wprost – W moim odczuciu, Prezydent Andrzej Duda, czy Prezydent Donald Tusk. Trudne pytanie. Powiem szczerze, że i dla mnie samego to wielka zagadka. 

Jasnowidz z Człuchowa stara się jednak przeanalizować obecną sytuację obu Panów na scenie politycznej. – Błędy, które kiedyś narobił Pan Donald Tusk trochę się wyprały w czasie. Stały się mniej utrwalone w pamięci. To na plus dla Donalda Tuska. Natomiast Ci, którzy uważają, że błędów narobił Prezydent Duda – to tkwi w ludziach.

Krzysztof Jackowski mówi też, że jego zdaniem prezydentura Andrzeja Dudy jest bezbarwna – Pan Duda jest Prezydentem takim prostolinijnym. Nie ma after czysto z jego ręki. To powoduje, że jego kandydatura jest mało charakterystyczna dla wyborcy i mocno osłabia postać Pana Dudy. Tak, jak szedł ostro w szranki z Prezydentem Komorowskim, tak to przerodziło się teraz w grzeczną dyplomację. Wtedy był powiew świeżości, waleczności. Teraz tego brak – kończy ten wątek jasnowidz.

ZOBACZ:
Zbliżają się Ferie 2020. Oto promocje na wakacje zimowe

Jeżeli złożymy postacie Andrzeja Dudy i Donalda Tuska, jako dwóch, głównych kandydatów na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, to jeden drugiego musi zjeść. W tym przypadku zostanie pożarty Andrzej Duda – obrazuje swoją wizję Krzysztof Jackowski.

Czy to rzeczywiście oznacza, że wybory prezydenckie 2020 padną łupem Donalda Tuska? Póki co były szef Platformy Obywatelskiej nie podjął jeszcze oficjalnej decyzji, czy kandydować na najważniejszy urząd w Polsce.

Jesteśmy ciekawi, co sądzicie o wizji Krzysztofa Jackowskiego.

źródło: inf. własna / Super Express

Zapoznaj się także:

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here