Fame MMA 5 gdzie obejrzeć? Bonus BGC straszy Najmana!

0
Fame MMA 5 gdzie obejrzeć? Bonus BGC - Najman. Typy bukmacherskie Fame MMA 5 - stream

Wielkimi krokami zbliża się gala kontrowersyjnej organizacji – Fame MMA 5. Wydarzenie odbędzie się na granicy Gdańska i Sopotu, w legendarnej już Ergo Arenie. Organizatorzy Fame MMA spodziewają się, że walka Bonus BGC – Najman, a także pozostałe konfrontacje przyciągną komplet publiczności. Odpowiadamy także na pytanie odnośnie Fame MMA 5, gdzie obejrzeć galę? Czy dla Fame MMA 5 stream będzie dostępny? Prezentujemy typy bukmacherskie Fame MMA 5. Co warto obstawić?

Fame MMA 5: Bonus BGC – Najman walką wieczoru

Główną atrakcją Fame MMA 5, które odbędzie się 26 października będzie walka Piotra „Bonus BGC” Witczaka z Marcinem „El Testosteron” Najmanem. Dla kontrowersyjnego zawodnika, jakim jest Marcin Najman będzie to debiut we freakowej organizacji. Pojedynek Bonus BGC – Najman będzie walką wieczoru podczas wydarzenia w Ergo Arenie. W Gdańsku kibice obejrzą także wiele innych, ciekawych pojedynków:

  • Szymon “Isamu” Kasprzyk – Marcin “Rafonix” Krasucki
  • Marcin Malczyński – Marek ”AdBuster” Hoffman
  • Ewelina “Ewelona” Kubiak – Monika “Esmeralda” Godlewska
  • Dawid Malczyński – Tomasz Olejnik
  • Kamil ”Kasti” Stępiński – Krystian ”Krycha” Wilczak
  • Kamil ”Hassan” Hassi – Oleh “Olex” Riaszeńczew
  • Marek ”Lord Kruszwil” Kruszel – Mateusz ”Minimajk” Krzyżanowski

Gdzie obejrzeć Fame MMA 5?
Z całą pewnością zastanawiasz się gdzie obejrzeć Fame MMA 5? Otóż piąta gala organizacji, której założycielem jest między innymi Wojciech Gola będzie transmitowana za pośrednictwem systemu Pay-Per-View. Fame MMA 5 transmisja w formacie PPV będzie dostępna na oficjalnej stronie organizacji – https://famemma.tv. Fame MMA 5 stream kosztuje w tym przypadku 19,99 złotych. Warto tutaj wspomnieć, że w przypadku Fame MMA 5 transmisja PPV będzie jedynym możliwym miejscem, gdzie legalnie będzie można śledzić m.in. walkę Bonus BGC – Najman. 

W przypadku Fame MMA 5 stream, czyli każda transmisja z innego źródła będzie nielegalna. Z całą pewnością tak owe pojawią się między innymi na serwisie YouTube. W przypadku takich eventów, jak KSW, czy Fame MMA 5 transmisja spoza oficjalnego źródła jest niezgodna z prawem i będzie blokowana przez obsługę YouTube.

Zatem na pytanie, gdzie obejrzeć Fame MMA 5 odpowiadamy – system PPV i cena 19,99 zł na oficjalnej stronie organizacji. Z pewnością Fame MMA 5 transmisja pobije kolejne rekordy oglądalności w Internecie. Poprzednia gala przyniosła kilka milionów złotych dochodu na czysto. Jak będzie tym razem?

Bonus BGC straszy Najmana

Przed walką Bonus BGC – Najman iskrzy, co zresztą nie może dziwić. To będzie walka wieczoru na gali Fame MMA 5. Bonus BGC straszy Marcina Najmana za pośrednictwem mediów społecznościowych. Piotr Witczak napisał na swoim profilu na FB: Najman takie buły będą Ci wjeżdżać w ryj jak w te mandarynki. 4dni do walki… Taki opis „okrasił” najnowszy film, jaki Bonus BGC zamieścił na swoim profilu. Pokazuje na nim bokserski taniec i wyprowadzanie ciosów. Czy jednak to wystarczy na dużo bardziej doświadczonego Najmana?

Typy Fame MMA 5 – zakłady bukmacherskie

Ciekawość kibiców budzą także typy bukmacherskie na Fame MMA 5. Poniżej prezentujemy, jakie w przypadku Fame MMA 5 typy bukmacherskie są najciekawsze i naszym zdaniem najbardziej prawdopodobne jest ich trafienie.

Typy Fame MMA 5 na walkę Bonus BGC – Marcin Najman

Najbardziej prawdopodobny typ: walka zakończy się przed czasem.

Faworytem bukmacherów w walce Bonus BGC – Najman jest Marcin Najman. Choć w tym przypadku nie odważylibyśmy się obstawić zwycięzcy. Warto postawić na to, że walka zakończy się przed czasem.

Typy Fame MMA 5 na pojedynek Isamu z Rafonixem

W walce Isamu – Rafonix zdecydowanie polecamy grać na tego pierwszego. Naszym zdaniem Isamu odniesie zdecydowane zwycięstwo. Świadczyć mogą też o tym kursy bukmacherskie, które niewiele przekraczają złotówkę.

Nasz typ na walkę Isamu – Rafonix: Isamu wygra przed czasem

Przeczytaj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here