Fame MMA 5: duży skandal przed galą! [FILM]

2
Fame-mma-5-stream-najman-bonus-bgc

Już dzisiaj w Ergo Arenie odbędzie się kolejna, kontrowersyjna gala. Na granicy Gdańska i Sopotu po raz kolejny w szranki staną celebryci, Youtuberzy, gwiazdy show-biznesu oraz kolorowe postacie świata sportowego. Karta walk Fame MMA 5 jest bardzo ciekawa, a najciekawszym pojedynkiem ma być starcie Marcin Najman – Bonus BGC. To co wydarzyło się jednak przed galą, to prawdziwy skandal! Zobacz także, gdzie znaleźć dla Fame MMA 5 stream w Internecie.

Kontrowersje Fame MMA 5

Federacja, która została założona w Poznaniu i jednym z jej ojców jest Wojciech Gola budzi od zawsze sporo kontrowersji. To freakowe walki mieszanych sztuk walki, które nie zawsze podobają się najbardziej oddanym fanom tej dyscypliny.

Zawodnicy profesjonalnie uprawiający MMA również niezbyt przychylnie spoglądają w kierunku freakowej organizacji. Mówią wprost – Ja żeby zarobić takie pieniądze, jak celebryta na jednej walce Fame MMA 5, muszą stoczyć trzy-cztery bitwy. I rzeczywiście gale te to olbrzymie pieniądze. Ostatnia gala miała zarobić, według nieoficjalnych źródeł, na czysto około 3 milionów złotych.

Skandal przed galą Fame MMA 5

Do skandalu doszło na oficjalnym ważeniu przed galą. O ile wydawało się, że najwięcej emocji na ważeniu wzbudzą Najman i Bonus BGC, to stało się zgoła inaczej. Prawdziwa eksplozja nastąpiła już wcześniej. Gdy po ważeniu, face-to-face stanęli Tomasz Olejnik oraz Dawid Malczyński. Olejnik uderzył otwartą dłonią w twarz swojego rywala. Film z zajścia możecie zobaczyć poniżej:

To wydarzenie to olbrzymi skandal, ale z całą pewnością sprawi, że Fame MMA 5 stream będzie jeszcze chętniej oglądany. Kto wie, czy nie pobije kolejnych rekordów oglądalności w Internecie?

Najman – Bonus BGC, który z nich wygra?

Jak już wspomnieliśmy, najwięcej kontrowersji budzi pojedynek Najman – Bonus BGC. Pierwszy z nich to kontrowersyjny były bokser, kickbokser oraz bądź, co bądź zawodnik profesjonalnie uprawiający mieszane sztuki walki. Marcin Najman na swoim koncie ma pojedynki z Przemysławem Saletą, czy Mariuszem Pudzianowskim. Dla Najmana będzie to debiut w freakowej organizacji. Bonus BGC, czyli tak naprawdę, Piotr Witczak już wystąpił na organizacji, której założycielem jest m.in. Wojciech Gola. Bukmacherzy więcej szans dają Najmanowi – z racji na jego doświadczenie i styczność z zawodowym sportem. Eksperci oceniają także, że pojedynek nie będzie trwał przed pełen dystans. Czy zatem Najman znokautuje Piotra Witczaka ps. Bonus BGC? Zobaczymy! Na pewno będzie gorąco!

Karta walk Fame MMA 5

  • Szymon “Isamu” Kasprzyk – Marcin “Rafonix” Krasucki
  • Marcin Malczyński – Marek ”AdBuster” Hoffman
  • Ewelina “Ewelona” Kubiak – Monika “Esmeralda” Godlewska
  • Dawid Malczyński – Tomasz Olejnik
  • Kamil ”Kasti” Stępiński – Krystian ”Krycha” Wilczak
  • Kamil ”Hassan” Hassi – Oleh “Olex” Riaszeńczew
  • Marek ”Lord Kruszwil” Kruszel – Mateusz ”Minimajk” Krzyżanowski
  • Marcin „El Testosteron” Najman – Piotr „Bonus BGC” Witczak

Fame MMA 5 stream? Czy będzie transmisja w Internecie?

O tym, jak wykupić PPV na Fame MMA 5 pisaliśmy w naszym artykule. Przypominamy, że w przypadku Fame MMA 5 stream będzie dostępny tylko jako oficjalna transmisja PPV. Zapłacić za nią będziesz musiał 19,99 złotych i jest to jednorazowy bilet dostępowy do platformy na oficjalnej stronie organizacji.

Ostatnio na topie:

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here