Kurdej-Szatan zdecydowała się na odważne zdjęcia!

Barbara Kurdej-Szatan, odważne zdjęcia, w rytmie serca
Kurdej-Szatan fot. Wikipedia / W rytmie serca

Barbara Kurdej-Szatan nie znika z nagłówków tabloidów. Ostatnio donosiliśmy o tym, że sympatyczna celebrytka i główna postać „M jak miłość” kończy współpracę z TVP 1. Tym razem Kurdej-Szatan zdecydowała się na odważne zdjęcia na planie serialu „W rytmie serca”. 

Kurdej-Szatan odważne zdjęcia na planie serialu

„W rytmie serca” to serial telewizyjny, emitowany na antenie stacji Polsat. Premierowy odcinek ukazał się na ekranach 10 września 2017 roku. Serial określany jest jako kryminalno-obyczajowa produkcja. Jednym z producentów jest Tadeusz Lampka, znany przede wszystkim z „M jak miłość”. Z pewnością serial jest jednym z najpopularniejszych w ramówce stacji Polsat.

Barbara Kurdej-Szatan odgrywa w serialu „W rytmie serca” rolę Marii Biernackiej. Biernacka to pielęgniarka, która w czasie studiów miała romans z główną postacią serialu – chirurgiem Adamem Żmudą. Rola ta grana jest przez Mateusza Damięckiego, który z pewnością nie ustępuje popularnością Basi.

W najnowszym, 54. odcinku „W rytmie serca” Kurdej-Szatan pokazała się z dotąd nieznanej strony. Basia wzięła udział w odważnych, łóżkowych scenach. Odważne zdjęcia z planu serialu widzowie mogli zobaczyć w niedzielę, 27 października.

Poniżej zamieszczamy skrót odcinka, na którym zobaczycie, na jakie odważne zdjęcia Basia Kurdej-Szatan się zdecydowała:

Fani komentują zdjęcia Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan w roli Marii Biernackiej wylądowała w serialowym łóżku z policjantem Piotrem Nowackim, którego rola odgrywana jest przez Filipa Bobka. Łóżkowe sceny przerwała przyjaciółka Biernackiej – Ewa. Weszła ona do pokoju, kiedy kochankowie obdarowywali się namiętnościami.

Sympatycy Kurdej-Szatan jeszcze bardziej są zachwyceni jej wyglądem. Szeroko komentują ostatni odcinek „W rytmie serca”. Na jednym z plotkarskich portali można znaleźć następujące opinie:

– Wow, cóż za figura. Świetnie wyglądasz Basia!
– Brawo, brawo, brawo – oby więcej takich scen
– Kochana nie przejmuj się zazdrośnikami, rób swoje. W rytmie serca z Tobą w roli głównej z pewnością zyskuje sporo wartości dodanej. Całuje

Barbara Kurdej-Szatan odchodzi z „Dance, dance, dance”

Nie tak dawno temu informowaliśmy, że Barbara Kurdej-Szatan odchodzi z „Dance, dance, dance”. Basia była prowadzącą show telewizyjnej „Jedynki”, w którym występowali celebryci – prezentowali oni autorskie choreografie taneczne. Teraz wydaje się, że zastąpi ją koleżanka z planu „M jak miłość” – Katarzyna Cichopek. Chociaż Telewizja Publiczna nie podała oficjalnych powodów tej decyzji, to można wysnuć pewne wnioski. Z pewnością „Dance, dance”, dance” nieco traciło na oglądalności, stąd przyda się odświeżenie formuły. Dlatego też pierwszym krokiem może być zmiana prowadzącej.

Wydaje się, że Basia Kurdej-Szatan na brak zajęć narzekać jednak nie będzie. W związku z tym przypominamy, że Basia ciągle jest główną twarzą między innymi „M jak miłość”, czy „W rytmie serca”. Ponadto występuje w najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami. Z pewnością jeszcze przez długi czas Basia będzie na topie. Ma przecież spore grono sympatyków, a to sprzyja lukratywnym ofertom.

Przeczytaj także: