Już jest! Samsung Galaxy Fold. Kolejny rekord cenowy?

Samsung Galaxy Fold
v

Samsung – koreańska firma, istnieje na rynku od ponad 80 lat. Zdążyła wyrobić sobie renomę, wśród najbardziej wymagających klientów. Jednak konkurencja jest duża, walka o klienta wciąż trwa, dlatego też firma wprowadza coraz to nowsze, bardziej wymyślne produkty.

Obecnie największą konkurencją dla wszystkich marek zajmujących się produkcją technologiczną jest firma Apple. Ostatnio wydany iPhone 11 zrobił nie małą furorę na rynku. A poprzeczka ceny rekordowej podniosła się o kolejny szczebel. Samsung co prawda postanowił pójść w nieco inną stronę, lecz cena będzie porównywalna do ceny nowości Apple.

Jak wygląda nowość od Samsunga?

Tak jak wspomnieliśmy, firma Samsung postanowiła pójść tym razem w nieco inną stronę. Mianowicie, twórcy zdecydowali się na połączenie pomysłu z 96. roku z obecną technologią. Składany smartfon, oto najnowszy pomysł Samsunga.

Telefon ten nie miał łatwego startu. Przedpremierowe testy nie wyszły najlepiej. Składany telefon ulegał uszkodzeniu. Można się domyślić, iż sferą problematyczną był składany wyświetlacz Samsunga. Z tego też powodu przedsiębiorstwo przesunęło premierę najnowszego modelu na czas nieokreślony.

Jednak Samsung, wciąż niezmiennie stoi na czele innowacji w dziedzinie smartfonów. Prace nad Samsungiem Fold nadal trwają, jednak eksperci zapewniają, iż użytkownicy będą zachwyceni. Potwierdzeniem na to mają być choćby takie dodatki jak podwójna bateria, dbająca o wysoką wydajność, 12 GB pamięci RAM oraz najnowszy system. Wszystko to zaprojektowane z myślą o intensywnych wrażeniach wizualnych.

Jednak kiedy ta premiera, spytacie? Samsung Galaxy Fold wszedł do sprzedaży na terenie Europy, w tym Polski 18 października. Cena owego smartfona obecnie wynosi około 9 tys. złotych. Kampania reklamowa ruszyła już z wielkim impetem. Ciekawe czy nowość Samsunga sprosta oczekiwaniom klientów.

ŹRÓDŁO: GeekWeek.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here