Najnowsze promocje Biedronka, Lidl. Te produkty kupisz…

1
Promocje Biedronka, Promocje Lidl. Gazetka promocyjna - sprawdź!

Długi weekend zbliża się ku końcowi. Jeszcze kilkadziesiąt godzin i Polacy znowu ruszą na zakupy. Specjalnie dla Was przeglądnęliśmy gazetki promocyjne. Jakie promocje Biedronka po długim weekendzie oferuje swoim klientom? Sprawdź także, czy promocje Lidl należą do najbardziej korzystnych. Jednym słowem – zebraliśmy wszystkie najpotrzebniejsze informacje. 

Jakie promocje Biedronka oferuje swoim klientom?

Najnowsza gazetka promocyjna sieci Biedronka obowiązywać będzie od 4 do 9 listopada. W jej ramach znajdziesz setki produktów w obniżonych cenach. Dyskont spod znaku sympatycznego owada informuje na pierwszej stronie gazetki promocyjnej o najważniejszych promocjach:

 • Grejpfrut różowy w cenie 2,99 (obniżka o 62%)
 • Pieczarki – opakowanie 500g w cenie 3,49 (obniżka o 30%)
 • Ser żółty Gouda Światowid – drugie opakowanie 42% taniej (wymagana Karta Moja Biedronka)
 • Kiełbasa Śląska Morliny – 44% taniej (wymagana Karta Moja Biedronka)
 • Szynka wieprzowa bez kości po 9,99 (obniżka o 41%, wymagana Karta Moja Biedronka)
 • Ptasie Mleczko Wedel przecenione o 23% – cena 9,99
 • Nektar Hortex – 1 litr, różne smaki przeceniony na 2,35 (21% zniżki)

„Ale Tydzień” to znane już wszystkim promocje, Biedronka w tym tygodniu w ramach tej oferty zachęca do zakupu produktów do higieny jamy ustnej. Kupując 2 produkty, 3 dostaniesz gratis. Rabat naliczany jest od ceny najtańszego z produktów. Jakie produkty obejmują promocje „Biedronka Ale Tydzień”? Znajdziesz tam między innymi pasty do zębów, szczoteczki do zębów, czy płyny do płukania jamy ustnej.

Wszystkie promocje Biedronki znajdziesz w jej gazetce promocyjnej. 

Aktualne promocje Lidl

W tym tygodniu nie tylko promocje Biedronka znajdują się na świeczniku. Warto przedstawić także, jakie promocje Lidl oferuje swoim klientom. W przypadku niemieckiego dyskontu gazetka promocyjna ważna jest od 4 do 6 listopada, a nieco krócej, niż oferta zaprezentowana przez market Biedronka.

W Lidl promocje to także przede wszystkim produkty spożywcze, ale nie tylko. Na pierwszy rzut oka zauważymy Masło Czeladzkie. Opakowanie 200 gram zostanie przecenione o 30%. Cena w dniach od 4 do 6 listopada będzie wynosiła 3,49 złotych za kostkę. Ponadto promocje Lidl na nadchodzący początek tygodnia to także (we wstępie informujemy także, jakie promocje ma na ten tydzień Biedronka):

 • Pierś z gęsi w cenie 21,90 za 1 kilogram (26% promocji)
 • Sok tłoczony z jabłek 3 litry za 7,99 (promocja 33%)
 • Promocje obejmują także polskie jabłka „grójeckie”, za których kilogram zapłacisz 2,99 (33% przeceny)
 • Ponadto dzięki aplikacji Lidl wszystkie kawy mielone będą tańsze o 30%

W marketach sieci Lidl trwa także sezon na cytrusy. Promocje, które można wyróżnić to przede wszystkim:

 • Pomelo czerwone, cena za kilogram 7,99 (zamiast 9,99)
 • Pomarańcze deserowe, cena za kilogram 3,99 (promocja z 4,99)
 • Mandarynki za 5,99 (przecenione z 7,99)
 • Limetki taniej o 22% – teraz kosztują 1,39

Jak już wspomnieliśmy, promocje Lidl na nadchodzący tydzień to nie tylko produkty spożywcze. Podobnie kwestia ma się w przypadku marketu sieci Biedronka – informacje znajdziesz we wstępie artykułu. Na co zatem warto jeszcze zwrócić uwagę?

Inne promocje Lidl

Ciekawie wygląda promocja „Piękny Styl w Twoim Wnętrzu”. W ramach tej promocji Lidl oferuje chusteczki kosmetyczne w cenie 3,99 za 60 sztuk.

Ponadto promocje Lidl obejmują także ofertę narciarską. Od poniedziałku 4 listopada, w marketach Lidl znajdziesz: funkcyjną kurtkę dziecięcą za 59 złotych, funkcyjną młodzieżową kurtkę narciarską za 65 złotych oraz młodzieżowe i dziecięce funkcyjne spodnie narciarskie za 55 złotych.

To nie wszystko, pełną ofertę, jak wyglądają promocje Lidl zaprezentował w gazetce promocyjnej.

Które promocje Waszym zdaniem są najkorzystniejsze? Gdzie lubicie robić zakupy? Czy wybieracie market Biedronka, Lidl, a może inny?

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here