Robert Lewandowski zaskoczył. Nie uwierzycie, co zrobił

0
Robert Lewandowski jako Joker na Halloween

Robert Lewandowski nie znika ostatnio z czołówek gazet. Wszystko dzięki jego fantastycznej formie strzeleckiej. Lewandowski zdobył w 9. meczach Bundesligi aż 13 goli! Tym razem jednak o kapitanie reprezentacji Polski zrobiło się głośno z innego powodu, niż jego strzelecka dyspozycja. „Lewy” zaskoczył fanów przy okazji halloween. 

Robert Lewandowski zaskoczył strojem na halloween

Robert Lewandowski skorzystał z chwili wolnego i postanowił zabawić się nieco na halloween. Zaskoczył tym bardzo swoich fanów. Jedni popierają pomysł RL9, a drudzy wręcz go krytykują – mówimy tutaj o przeciwnikach święta Halloween. Polak o wszystkim poinformował na swoim koncie Instagram, zamieszczając zdjęcie w przebraniu. Razem z nim szaleństwu dała się ponieść jego ukochana małżonka – Anna Lewandowska. Robert Lewandowski zdjęcie opatrzył podpisem: Why so Serious?

Robert-Lewandowski-HalloweenJest to nawiązanie do kreacji kapitana reprezentacji Polski. Na tegoroczny Halloween Robert Lewandowski przywdział bowiem strój „Jokera”. To postać, bohater amerykańskiej serii komiksów. W ostatnim czasie furorę robi ekranizacja postaci „Joker”. Film o tym samym tytule bije rekordy popularności. Amerykański dramat psychologiczny – bo tak charakteryzowana jest filmowa produkcja zadebiutowała na ekranach polskich kin 4 października 2019 roku. Czy podoba Wam się „Joker” w wydaniu Roberta Lewandowskiego?

Jak łatwo dostrzec na zdjęciu, również Anna Lewandowska dała się ponieść szaleństwu związanym z Halloween. Żona naszego najlepszego piłkarza w historii, a zarazem trenerka fitness przeobraziła się w „Harley Quinn”. To również fikcyjna postać, pojawiająca się w amerykańskich komiksach z Batmanem. Charakterystyczne kolory „Harley Quinn” to czerwono-czarny strój.

Halloween wśród sportowców

Robert Lewandowski nie jest jedynym piłkarzem, który uczcił kontrowersyjne święto. Swoje kreacje zaprezentowała większość piłkarzy Bayernu Monachium, z którymi Lewandowski na co dzień gra. Kingsley Coman przebrał się za „psychopatycznego” chirurga. Dwaj kolejni koledzy Lewandowskiego – David Alaba oraz Corentin Tolisso przebrani byli za upiory. Swoją kreację zaprezentował również Thiago Alcantara.

Halloween nie przeszło również obojętnie obok Cristiano Ronaldo. Jeden z najlepszych piłkarzy globu podobnie, jak Robert Lewandowski w tym roku wcielił się w postać „Jokera”.

A Wy jakie macie zdanie odnośnie święta Halloween? Obchodzicie je, czy Waszym zdaniem to „zabobony”? Czekamy na opinie!

źródło: inf. własna / Instagram

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here