Krzysztof Jackowski przeraził miliony Polaków. Straszna wizja

6
Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję. III wojna światowa? Jasnowidz Jackowski przeczuwa najgorsze...

Krzysztof Jackowski jest z pewnością najbardziej znanym, polskim jasnowidzem. W to nikt nie powątpiewa. Wątpliwości budzą jednak jego najnowsze wizje. Dla niektórych to bzdury, a dla innych – czarny scenariusz, który rzeczywiście może się spełnić. Jasnowidz Jackowski swoimi wizjami przeraził miliony Polaków. Poruszył kwestie takie, jak III wojna światowa, czy najbliższe wybory prezydenckie. 

Krzysztof Jackowski, a III wojna światowa

W tym artykule zebraliśmy specjalnie dla Was wszystkie wizje, którymi w ostatnim czasie podzielił się Krzysztof Jackowski. Jasnowidz Jackowski poruszył tematy takie, jak III wojna światowa, wybory prezydenckie w Polsce oraz to, kiedy nadejdzie zima.

Zacznijmy od tematu, który przeraził miliony Polaków. Mowa tutaj oczywiście o rozległym konflikcie zbrojnym, jakim ma być III wojna światowa. Krzysztof Jackowski nie powiedział wprost, że Polsce grozi III wojna światowa, ale można to wyczytać pomiędzy wierszami.

W swojej wizji, jasnowidz Jackowski odniósł się do sytuacji, która panuje obecnie w Syrii. Przypominamy, że siły zbrojne Turcji prowadzą tam otwarty konflikt – nazwany przez Krzysztofa Jackowskiego wojną – przeciwko jednostkom bojowym kurdyjskich sił zbrojnych.

Wizja jasnowidza Jackowskiego jest o tyle niepokojąca, że jak sam potwierdza – konflikt w Syrii przewidział już pół roku temu. Krzysztof Jackowski odsyła widzów do swojego kanału w serwisie YouTube, gdzie bez trudu można znaleźć zapis transmisji na żywo, gdzie powiedział wprost, że w Syrii wydarzy się coś niepokojącego. Coś, w co zaangażowane będą wojska tureckie.

W swojej najnowszej wizji dotyczącej katastrofy ludzkości, jaką może być III wojna światowa, Krzysztof Jackowski powiedział, że w Syrii trwa otwarta wojna, a także, że konflikt ten zaogni się jeszcze bardziej. Jasnowidz mówi, żebyśmy pozostali czujni. Dlatego, że na chwilę może nastać tam pokój, ale nie na długo. Konflikt zdecydowanie, zdaniem Jackowskiego ma się rozognić.

Zdaniem jasnowidza wojna w Syrii ma się jeszcze bardziej rozprzestrzenić. Krzysztof Jackowski mówi wprost, że przeczuwa, że Recep Erdogan nie będzie chciał ustąpić i dojdzie do masakry. Wizjoner podzielił się także opinią, że według niego, na całej sytuacji najwięcej ugra ktoś inny – ktoś trzeci, który w tej chwili w całym zamieszaniu nie jest widoczny. Czy może to oznaczać, że jakieś mocarstwo wykorzysta sytuację w Syrii do próby zagłady świata, jaką byłaby III wojna światowa? Kto to mógłby być? Krzysztof Jackowski nie potrafił „zasięgnąć” takiej informacji w swoim umyśle, ale jest pewien, że nie będzie do żadne, z wymienionych Państw: Izrael, Rosja, Stany Zjednoczone.

Sytuacja w Polsce zdaniem Krzysztofa Jackowskiego

Według Krzysztofa Jackowskiego, konflikt zbrojny w Syrii może mieć też bezpośredni wpływ na Europę, a także sytuację w Polsce. Czy oznaczać to może, że wojna aż tak się rozprzestrzeni? Jasnowidz nie podał żadnych konkretów, którymi podparłby wspomnianą tezę. Niemniej jednak widmo zagłady, którą byłaby III wojna światowa przeraziło miliony Polaków. Czy rzeczywiście to się sprawdzi? Mamy ogromną nadzieję, że Krzysztof Jackowski tym razem się pomyli…

Kolejna z wizji odnośnie sytuacji w naszym kraju dotyczyła kwestii, jaką na wiosnę będą wybory prezydenckie. Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego, w wyborach prezydenckich triumf odniesie Donald Tusk. Póki co, nie wiadomo jeszcze, czy potencjalny kandydat Koalicji Obywatelskiej stanie w bój z Andrzejem Dudą. Odpowiedź powinniśmy poznać do połowy listopada.

Dlaczego według jasnowidza Jackowskiego, Donald Tusk okaże się lepszy niż Andrzej Duda? Krzysztof Jackowski mówi, że grzechy Donalda Tuska nieco się „wyprały”. Głównie przez to, że wywędrował z Polski, ludzie zapomnieli jego błędy. Dlatego też błędy Andrzeja Dudy są bardziej dzisiejsze. Ponadto Krzysztof Jackowski zarzucił Andrzejowi Dudzie – obecnie urzędującemu Prezydentowi Rzeczypospolitej Polskiej brak charyzmy.

Wizję odnośnie wyborów prezydenckich znajdziecie na kanale Super Express – w serwisie YouTube:

Czy Waszym zdaniem Krzysztof Jackowski ma rację w swoich wizjach? Czy Andrzej Duda przegra wybory prezydenckie, a III wojna światowa jest realnym scenariuszem? W przypadku drugiej wizji, mamy zdecydowanie nadzieje, że jasnowidz Jackowski się myli i nic takiego się nie wydarzy.

6 KOMENTARZE

  1. Panie Jackowski, idź Pan na konsultacje do dobrego psychiatry, żeby stwierdził na co Pan jesteś chory, bo w moim odczuciu ma Pan schizofrenie paranoidalną, skoro Pan masz takie wizje, i takie bzdury plecie, jest Pan niebezpieczny dla otoczenia i ludzi i powinien Pan leżeć w pasach w szpitalu psychiatrycznym, i powinien Pan mieć trzy razy dziennie regularne elektrowstrząsy, to może by tam mózgu się wyrównało i zszedł by Pan na ziemie, nie będzie żadnej III wojny światowej na pewno nie za naszego pokolenia, kiedyś będzie na pewno ta III wojna światowa to nie uniknione ale na pewno jeszcze nie teraz, może za 100 lat gdy będą maszyny i cyborgi na ziemi, teraz to może być ewentualnie jakiś konflikt lokalny, tak jak było w Syrii, czy na Ukrainie

    2
    2
  2. Toć to pijak ‚ jak raz nawalil się jak stodoła to krzyczał że zna przyszłość. Robi też indywidualne czary mary, koleżanka mówiła. To jest porażka facet wymyśla lepiej niż cyganka na bazarze. Po wtóre. Non stop siedzi na necie i studiuję politykę a potem…. Wow będzie wojna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here