Kolejne zwolnienia w TVP? Wiemy, kto może stracić pracę

9
Zwolnienia w TVP. Tomasz Kammel odejdzie z programu Pytanie na Śniadanie?

Czy szykuje się nam prawdziwa rewolucja w TVP? Wskazują na to przynajmniej ostatnie ruchy w Telewizji Publicznej. Co rusz dowiadujemy się o przetasowaniach kadrowych. Czy do grona osób, które opuszczą publicznego nadawcę dołączy Tomasz Kammel – prowadzący „Pytanie na Śniadanie”?

Tomasz Kammel odejdzie z TVP?

Dopiero co, kilkanaście godzin temu informowaliśmy o dużych zmianach w programie Pytanie na Śniadanie. Teraz okazuje się, że to może być dopiero początek zmian w porannym programie TVP! Czy z pasmem pożegna się Tomasz Kammel?

O wszystkim informuje portal Plejada.pl. Tomasz Kammel na pewno nie poprowadzi Sylwestra w TVP. Rozważa się także wykreślenie go z grafiku „PnŚ – takie informacje podaje Plejada.pl, powołując się na anonimowe źródło.

Plejada.pl informuje, że punktem zapalnym pomiędzy TVP, a gwiazdą mają być nierzadko kontrowersyjne poglądy, jakie Tomasz Kammel wyraża publicznie. Według Plejady, również to miało być powodem, dla którego telewizyjna „Jedynka” pożegnała się z Basią Kurdej-Szatan.

Jak myślicie, czy Tomasz Kammel odejdzie z programu „Pytanie na Śniadanie”? Zwolnienie Moniki Zamachowskiej może być zapowiadane, jako swoistego rodzaju odświeżenie „PnŚ”. Jeżeli dołożylibyśmy do tego Tomasza Kammela, to byłaby to prawdziwa rewolucja na planie najpopularniejszego programu śniadaniowego w Polsce.

Zmiany w „Jedynce”, odchodzą także Kurdej-Szatan i Zamachowska

Kilka dni temu z TVP 1 pożegnała się Barbara Kurdej-Szatan. Sympatyczna Basia była prowadzącą show „Dance, dance, dance”. To program rozrywkowy, w którym rywalizują celebryci. Kurdej-Szatan zastąpi prawdopodobnie Katarzyna Cichopek. Wczoraj pisaliśmy, że z porannym pasmem „Pytanie na śniadanie” żegna się Monika Zamachowska. Gwiazda nie znalazła się w listopadowej ramówce „PnŚ’. W mediach krążą jednak spekulacje, że z pewnością Zamachowska nie odejdzie z TVP, a jedynie zmieni się jej rola. Czy szykuje się nowy program na antenie Telewizji Publicznej? Zagadkowo brzmią jednak słowa, w których sama Monika Zamachowska skomentowała całą sytuację. Na jej profilu w jednym z portali społecznościowych przeczytać możemy: Czuję się doceniana i kochana. Jestem gotowa na nowy początek. 

źródło: inf. własna / Plejada.pl

9 KOMENTARZE

  1. Od Kammela to sie odwalcie!Rogamel to swietny duet i jesli nie chcecie stracic na ogladalnosci to Tomka zostawcie w spokoju!!!To Kurskiego trzeba wyrzucic!

    3
    4
  2. Kursem Szatan nie brakuje mi, Zamachowska była dobra w Europa da się lubić.Jeżeli odejdzie Kamel to myślę że przestanę w ogóle oglądać TVP.Prezesie Kurski, zostanie Pan z miernotą której nikt nie zechce oglądać..Tak dalej….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here